کد خبر: ۶۵۷۷۴۶
آنچلوتی: اشتباهات کوچک شکست ما را رقم زد


سرمربی ایتالیایی رئال مادرید معتقد است که اشتباهات کوچک شاگردانش شکست در ال‌کلاسیکو را رقم زده است.

به گزارش فارس، کارلو آنچلوتی بر این باور است که اشتباهات کوچک منجر به شکست 4 بر 3 شاگردانش در ال‌کلاسیکو شده است. دو پنالتی در نیمه دوم که توسط مسی به گل تبدیل شد، باعث هت‌تریک مسی و پیروزی 4 بر 3 بارسا مقابل رئال مادرید شد.

آنچلوتی پس از این مسابقه اظهار داشت: هنوز رقابت برای قهرمانی وجود دارد. به یک واکنش فوری نیاز داریم. بارها گفته‌ام که قهرمان لالیگا در آخرین مسابقه مشخص می‌شود. باید به جنگیدن ادامه دهیم. باید واکنش نشان دهیم.

وی ادامه داد: هنوز با بازیکنان درباره این مسابقه صحبت نکرده‌ام. اشتباهات کوچکی مرتکب شدیم و به همین دلیل شکست خوردیم. تیم برای برخاستن و حرکت کردن آماده است. باید از بازی خودمان راضی باشیم.

سرمربی رئال مادرید خاطرنشان کرد: برایم سخت است که درباره تصمیمات داوری صحبت کنم. درست است که مسی سه گل زد اما هر اشتباهی مقابل بازیکنی مثل او به شما ضرر می‌زند. 9 مسابقه دیگر باقی مانده است و هر بازی تعیین‌کننده است.

وی اضافه کرد: خیلی پیشرفت کرده‌ایم. تیم توانایی‌های خود را نشان داد و آن را در زمین اثبات کرد. بازی خوبی بود اما حالا باید آن را سریع فراموش کنیم. مسابقه بعدی ما مهم است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها