jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۵۵۱۴   ۲۳ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۶:۵۳

رضا حقیقی سال گذشته و در میانه های فصل با تلاش محمد رویانیان به پرسپولیس پیوست و قراردادی به مدت 2 سال و نیم با این تیم به امضا رساند.

حقیقی یکشنبه قراردادش را با پرسپولیس تمدید  می کند!

سایت جام جم ورزشی - البته تلاش های رویانیان برای به چنگ آوردن هافبک جوان فجر سپاسی، این بازیکن را حسابی ذوق زده کرد و هافبک شاندیزی فجر برای تعارف هم که شده بندی را در قراردادش به میان آورد که با جدایی رویانیان او هم به عنوان بازیکن آزاد اعلام شود و مدیرعامل سابق قرمزپوشان هم این بند را با خرسندی پذیرفت. اما با جدایی رویانیان از پرسولیس حقیقی که چندان قرارداد سفت و محکمی برای جدایی از پرسپولیس نداشت از این فرصت استفاده کرد و در میان تعجب طرفداران به کمیته انضباطی رفت و از باشگاه پرسپولیس شکایت کرد. شکایت او مبنی بر این بود که از حالا بازیکن آزاد است و کمیته انضباطی باید حکم بازیکن آزاد بودنش را تایید کند که این امر هم صورت پذیرفت.
البته رضا حقیقی قصد جدا شدن از پرسپولیس را نداشت و تنها به قصد بهبود شرایط قراردادش دست به این عمل زد. حالا خود حقیقی اعلام کرده روز یکشنبه مدیر برنامه هایش با علی پروین برای تمدید قراردادش دور یک میز خواهند نشست.
این بازیکن اعلام کرده برای نشان دادن حسن نیت اش قبل از پایان لیگ می خواهد قراردادش را به مدت یکسال دیگر تمدید کند تا در اختیار تیم محبوبش باشد. البته در قرارداد جدید بندی وجود خواهد داشت که به حقیقی اجازه خواهد داد در صورت اینکه پیشنهادی از خارج از کشور به این بازیکن برسد بدون هیچ مشکلی از باشگاه جدا شود.
به گزارش i-sport پیش از این شایعاتی مبنی بر پیوستن این بازیکن به باشگاه استقلال وجود داشت که حالا شماره 11 پرسپولیس برای پایان دادن به شایعات قراردادش را تمدید خواهد کرد. نکته ی دیگر این است که با قرارداد قبلی در صورتی که حقیقی قصد پیوستن به تیمی در خارج از کشور داشت باید مبلغ کلانی را به سرخ پوشان بابت فسخ قراردادش تقدیم می کرد که حالا این امر منتفی شده و حقیقی به راحتی می تواند از باشگاه جدا شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر