jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۵۴۷۶   ۲۳ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۵:۳۸

به محض نزدیک شدن به هفته های پایانی لیگ برتر اخبار متعددی درباره پیوستن برخی از بازیکنان به لیگ های معتبر اروپایی به گوش می رسد که البته بعدا مشخص می شود این اخبار فقط شایعه بوده است.

موناکو و دورتموند مشتریان صادقیان؟!

سایت جام جم ورزشی - پس از پایان فصل گذشته کریم انصاری فرد ادعا کرد که بوخوم آلمان و یک باشگاه هلندی او را می خواهد. یعقوب کریمی هم ادعایی مشابه را مطرح کرد که بعدا مشخص شد که این اخبار شایعه بوده است. در واقع مطرح کردن پیشنهاد تیم های خارجی راه حلی مناسب برای بازارگرمی و افزایش قیمت در بازار نقل و انتقالات لیگ برتر ایران است. اکنون نیز در حالی که تنها سه هفته به پایان لیگ باقی مانده است اخبار پیرامون ستاره این فصل پرسپولیس یعنی پیام صادقیان به گوش می رسد. خودش می گوید که از تیم های قطری، ترکیه ای و ایتالیایی پیشنهاد دارد این در حالی است که خبر می رسد موناکو و دورتموند هم مشتریان این بازیکن هستند. این اخبار واقعیت دارند یا بازارگرمی چیزی است که با مراجعه به سایت این باشگاه ها می توان فهمید، مثل فصل گذشته که انصاری فرد پیشنهاد بوخوم را مطرح کرد اما سایت بوخوم هیچ خبری در اینباره منتشر نکرد و چند روز بعد هم این خبر را از سوی نماینده اش تکذیب کرد!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
یوسف ع
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۴
بعد از قلیون و خالكوبی حالا نوبت دروغه بعد هم نوبت....................خدا بداد بچه هامون برسه ؟
۰
۰

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها