jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۵۴۲۶   ۲۳ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۴:۲۸

دانیل داوری دروازه بان ایرانی اینتراخت برانشوآیگ آلمان فعلا قصد تمدید قرارداد با این تیم قعرنشین بوندسلیگایی را ندارد.

داوری نمی خواهد در برانشوآیگ بماند

سایت جام جم ورزشی -

قرارداد دنیل داوری، سنگربان تیم ملی فوتبال کشورمان در پایان فصل جاری با تیم اینتراخت برانشوایگ آلمان به اتمام خواهد رسید ولی هنوز صحبتی از ادامه همکاری 2 طرف با یکدیگر مطرح نشده است.

نشریه «کیکر» آلمان گزارش داد طرفین تمایل به ادامه همکاری با یگدیگر دارند ولی در امضای قرارداد جدید دچار تردید و دودلی هستند. بر اساس این گزارش سنگربان ایرانی برانشوایگ در حال حاضر پیشنهادهایی از داخل و خارج از آلمان دارد ولی داوری 26 ساله که متولد شهر گیسن است، ترجیح می‌دهد دوران حرفه‌ای‌اش را در بوندس‌لیگا ادامه دهد.

داوری در فصل 14-2013 بوندس‌لیگا 19 بازی برای شیرهای زرد انجام داده و موفق شده است در 5 بازی دروازه‌اش را مقابل حریفان بسته نگه دارد.

به گزارش تسنیم اینتراخت برانشوایگ در حال حاضر با 17 امتیاز در مکان آخر جدول 18 تیمی بوندس‌لیگا قرار دارد و برای گریز از منطقه خطر سقوط به دسته پایین‌تر نیاز به 3 امتیاز دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حمید آبی
United States
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۳
شاید ترجمه اصلی این باشد كه برانشوایك ایشان را نمیخواهد!
۰
۰

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها