jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۵۴۰۸   ۲۳ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۴:۲۵

پرسپولیس در آخرین دیدار تدارکاتی سال 92 به مصاف تیم نفت تهران می رود.

نفت، آخرین حریف پرسپولیس در سال 92

سایت جام جم ورزشی - پرسپولیس که از شنبه این هفته اردوی چند روزه‌ای را در مازندران برپا کرده و امروز (جمعه) دومین بازی تدارکاتی خود را مقابل نساجی قائمشهر انجام می‌دهد پس از بازگشت به تهران و استراحت یک روزه تمرین‌های آماده‌سازی خود را از سر می‌گیرد.

شاگردان دایی قرار بود پس از اردوی مازندران برای برگزاری دیداری دوستانه با تیم شیراک ارمنستان راهی این کشور شوند اما به دلیل نبود بلیت برگشت به تهران این بازی لغو و قرار شد پرسپولیس آخرین دیدار تدارکاتی خود را با یکی از تیم‌های لیگ برتری انجام دهد.

بر همین اساس و پس از مذاکرات مسئولان باشگاه مشخص شد حریف سرخپوشان در این بازی تدارکاتی نفت تهران خواهد بود. این بازی چهارشنبه 28 اسفند در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها