jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۴۴۴۲   ۱۹ اسفند ۱۳۹۲  |  ۲۲:۱۳

تیم پرسپولیس امروز تمرینات خود را در حالی در ورزشگاه شهدای ساری برگزار کرد که فاصله 5 کیلومتری هتل تا این ورزشگاه به دلیل ازدحام جمعیت هواداران در زمان رسیدن طولانی طی شد.

باقری پا به توپ شد، مصدومیت پیام به خیر گذشت


به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس؛ بازیکنان پرسپولیس امروز در حالی راهی محل تمرین خود شدند که بیش از روزهای اخیر با استقبال هواداران روبرو بودند.

این استقبال به شکلی بود که بازیکنان فاصله 5 کیلومتر هتل تا محل تمرین را در زمانی بیش از آنچه تعیین شده بود طی کردند.

اعضای تیم حدود ساعت 17 به ورزشگاه رسیدند، زمانی که یکی از بازی های لیگ دو جریان داشت. یکی از تیم های حاضر در این بازی تیم ماشین سازی بود که در همان هتل محل اسکان سرخپوشان اقامت داشتند.

تمرین پرسپولیس پس از پایان این بازی از ساعت 17:20 آغاز شد. نکته جالب توجه در مورد تماشاگران این تمرین حضور خانواده ها روی سکوها بود.

همچنین ابراهیم تقی پور بازیکن سابق پرسپولیس با حضور در ورزشگاه تمرین سرخپوشان را به نظاره نشست.

تمرین با گرم کردن و انجام حرکات کششی آغاز شد. سپس نوبت به استارت ها و تمرینات هوازی و کار با موانع رسید. پس از آن بازی فوتبال در کمتر از یک دوم زمین انجام شد که هدف از آن بازی تحت فشار بود. در تمام این مدت گلرها تمرینات جداگانه ای را دنبال می کردند و بازی فوتبال بدون آنها جریان داشت. تمرین سرخپوشان از ساعت 18 با روشن شدن نورافکن ها زیر نور انجام شد.

امروز همچنین کریم باقری هم پا به توپ شد و پیام صادقیان هم برای لحظاتی دچار آسیب دیدگی بود که با رسیدگی کادر پزشکی مشکل وی برطرف شد.

سانتر از جناحین و شوت به سوی دروازه نیز از تمرینات تاکتیکی امروز سرخپوشان بود.

تمرین پرسپولیس تا ساعت 18:50 به طول انجامید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر