کارگردان مجموعه تلویزیونی «پایتخت» با تمجید از عملکرد علی کفاشیان برابر دوربین این مجموعه، از پیشنهادش به وی برای بازیگری خبر داد.
کد خبر: ۶۵۳۸۴۵
سیروس مقدم: کفاشیان می تواند در کارهای بعدی من هم بازی کند

سیروس مقدم، کارگردان مجموعه تلویزیونی «پایتخت 3» که برای تصویربرداری بخشی از این سریال به هتل آکادمی ملی فوتبال آمده بود، درباره این کار گفت: در مجموعه ما سکانسی وجود دارد که شخصیت «بهبود» که شوهر خواهر بازیگر نقش اول ماست، در کسوت یک محیط‌بان از سوی شکارچیان غیر مجاز مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد و وی به دلیل تلاشش برای حفظ یوزپلنگ ایرانی به مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی فوتبال دعوت می‌شود. به این ترتیب بود که برای تصویربرداری به اینجا آمدیم.

وی درباره عملکرد علی کفاشیان جلوی دوربین این مجموعه گفت: او بسیار حرفه‌ای و عالی کار کرد و حتی به او دیالوگ هم نداده بودیم. او تمام حرف‌هایش را بداهه گفت. کفاشیان بازیگر خوبی بود. به او پیشنهاد کردم که در کارهای بعدی اگر مایل بود، بازی کند.

وی درباره حضور سایر چهره‌های ورزشی در این برنامه گفت: همه خوب بودند. آندو خیلی خوب بود و معاون رییس سازمان محیط زیست هم خیلی مسلط بازی کرد.

این کارگردان تلویزیون درباره حضور ورزشی‌ها در سریال‌های تلویزیونی گفت: در کار ما که کسی بازی نکرد و بیشتر نقش خودشان را اجرا کردند. اما اگر این اتفاق در هر جایی بیفتد، به شرط اینکه استعدادش وجود داشته باشد، اتفاق خوبی است. همان طور که پژمان جمشیدی در تلویزیون بازی کرد و مردم هم استقبال کردند.

سریال «پایتخت 3» نوروز امسال از شبکه اول سیما پخش می‌شود. (ایسنا)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها