jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۳۳۳۵   ۱۷ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۱:۵۴

حماسه جدید کاربران ایرانی

حمله فیسبوکی اینبار به دانیل داوری!

۱

دانیل داوری که مقابل تیم ملی گینه نمایش بسیار ضعیفی داشت با حمله گسترده کاربران به صفحه فیسبوکش مواجه شده است.

حمله فیسبوکی اینبار به دانیل داوری!

سایت جام جم ورزشی - لودگی، تمسخر، توهین و بی ادبی در صفحات فیسبوک لیونل مسی، فرناندا لیما(مجری برزیلی) و آریا جسورو هاسه گاوا(بازیکن ایرانی الاصل شاغل در لیگ ژاپن) از سوی کاربران ایرانی کم بود حالا حمله به فیسبوک دانیل داوری هم به آن اضافه شده است. پس از شکست تیم ملی فوتبال ایران مقابل گینه در یک دیدار دوستانه در ورزشگاه آزادی بسیاری از کاربران به صفحه فیسبوک دانیل حمله ور شدند و سیلی از توهین و الفاظ بسیار رکیک را نثار این دروازه بان بوندسلیگایی کردند. در هنگام نگارش این خبر حمله های بی ادبانه و توهین آمیز به فیسبوک دانیل ادامه دارد. موج حملات توهین آمیز کاربران ایرانی به صفحات فیسبوک افراد مختلف پدیده جدیدی در ورزش ایران بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مقدم
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۷
ما باید به این بازیكنان دو رگه فرصت بدهیم تا خودشان را پیدا كرده و ثابت كنند.نه اینكه تا اشتباهی انجام دادند همچون عقده ای های عقب افتاده به لحاظ فرهنگی، شروع به كوبیدن آنها كنیم.نا سلامتی ما ایرانی هستیم با سابقه فرهنگی زیاد .رفتار بعضی از هموطنان ما را یاد انسانهای بدوی جنگل های آمازون می اندازد
۰
۰

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها