jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۳۳۰۵   ۱۷ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۰:۵۸

حاشیه های بی پایان اردوی سرخپوشان

ائتلاف پروین و عابدزاده علیه دایی

احمدرضا عابدزاده باز هم مصاحبه کرد اینبار مصاحبه ای بلند بالا که بخشی از آن به انتقاد های مستقیم و غیر مستقیم از علی دایی برمی گردد.

ائتلاف پروین و عابدزاده علیه دایی

سایت جام جم ورزشی - همین چند روز پیش بود که اخباری مبنی بر آشتی علی دایی و احمدرضا عابدزاده در یک مهمانی به گوش می رسید اما با مصاحبه ای که عابدزاده با یکی از روزنامه های ورزشی انجام داده باید فعلا این موضوع را منتفی شده قلمداد کرد. عابدزاده که کوله باری از تجربه دارد و هنوز هم بسیار دوست داشتنی و محبوب است ترجیح داد به جای صحبت از فوتبال و ارائه راهکارهای مناسب برای پرسپولیس به حاشیه برود و بحث هایی را پیش بکشد که متعلق به بیش از 13 سال پیش است. عابدزاده بحث بازوبند کاپیتانی تیم ملی را پیش کشید و عنوان داشت که به دلیل بازوبند کاپیتانی عذر او را از تیم ملی خواسته اند، او به باند بازی در تیم ملی سال ها پیش اشاره کرده و علاوه بر آن مباحث حاشیه ای دیگری را هم به میان کشیده است. عابدزاده آتش اختلافات خود را علی دایی شعله ور کرد به خصوص اینکه اخبار دیگری هم از باشگاه پرسپولیس به گوش می رسد. شنیده می شود علی پروین که پیش از این با ائتلاف با محمد مایلی کهن جبهه ای علیه دایی تشکیل داده بود و به نتیجه ای هم نرسید اینبار قصد دارد از عابدزاده که اهرم قدرتمندتری است علیه دایی استفاده کند. ائتلاف عابدزاده و پروین علیه دایی در روزهای منتهی به لیگ می تواند برای پرسپولیس بسیار گران تمام شود. باید دید تصمیم عابدزاده در این مورد چیست، او اعتبار خود را به حراج می گذارد و به بخشی از برنامه های جاه طلبانه پروین تبدیل می شود یا اینکه ترجیح می دهد خود را وارد این ماجرا نکند و اختلافاتش با دایی را بیشتر نکند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر