jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۲۸۳۷   ۱۵ اسفند ۱۳۹۲  |  ۰۷:۱۱

نتایج ناامیدکننده تیم کروش و حرف و حدیث های تازه

پدرخوانده دایی سرمربی تیم ملی می شود!

شکست تیم ملی برابر گینه دوباره حرف های تازه ای برای جانشینی کارلوس کروش در این تیم بوجود آورد.

پدرخوانده دایی سرمربی تیم ملی می شود!

به گزارش جام جم ورزشی ، تیم ملی فوتبال دیشب در یک بازی تدارکاتی برابر گینه 2 بر یک شکست خورد.بازی ناهماهنگ ایران به ویژه در نیمه اول نشان داد تیم ایران تا تیم شدن کار دارد هر چند نباید از کروش زیاد خرده گرفت چون او زمان کافی در اختیار ندارد و نمی تواند ملی پوشانی که در داخل یا خارج از ایران فوتبال بازی می کنند را به موقع جمع کند و برای آنها تمرین بگذارد روی این اصل بازی های تدارکاتی بدون توجه به نتیجه و عددی که ثبت می شود باید ارزیابی شوند که در مورد دومی بحث های زیاد و البته بجایی مطرح است. چرا تیم ملی ایران خوب بازی نمی کند سئوالی است که نیاز به پاسخگویی سرمربی تیم ملی دارد.کارلوس کروشی که در ماههای اخیر یک سر انتقادهای مختلف اهالی فوتبال بوده و متهم است به اینکه راهکارهای ارایه شده توسط کارشناسان و مربیان فوتبال ایران را نادیده می گیرد و سعی می کند تا یک تنه به مسائل فوتبال ایران بپردازد.بازی ایران در مقدماتی جام ملت ها برابر کویت هم چنگی به دل نزد اگر چه کروش تعدادی از بازیکنان شاخص لیگ را به میدان فرستاد و آنها فرصتی در بین بازیکنان پرشمار شاغل در لیگ های خارجی پیدا کرده بودند اما مشکلات بازی تیم ملی در همان بازی با کویت نیز پدیدار شد و این چند گانگی تیم ملی را در فاصله 100 روزه تا جام جهانی آزار می دهد.با این حال فدراسیون فوتبال این روزها خود را به درستی موظف به حمایت از سرمربی تیم ملی می داند و با حمایت از کروش و تیم تحت اختیار او به برنامه های آینده چشم دوخته است هر چند بسیاری معتقدند فدراسیون فوتبال نیز در روزهای باقی مانده تا جام جهانی دیگر تسلیم محض خواسته های کروش نیست بلکه تا حدودی ایستادگی کرده و برخی از خواسته های مرد پرتغالی را رد می کند. یکی دیگر از حاشیه های بوجود آمده پیرامون سرمربی تیم ملی فوتبال دعوت از لوتار ماتیوس آلمانی است که در روزهای گذشته خیلی ها از او به عنوان جانشین احتمالی کروش نام برده اند.ماتیوس بناست به دعوت شبکه دو سیما در برنامه ورزش از نگاه دو شرکت کند اما برخی رسانه های داخلی و خارجی این سفر را آغاز مذاکرات فوتبال ایران با ستاره سابق فوتبال ایران ارزیابی کرده اند. ماتیوس اما در واکنش به این ادعاها گفته تصمیمی برای مربیگری ندارد و در بخش های دیگر صحبت های خود به خاطراتش با علی دایی زمانی که در بایرن مونیخ بود اشاره کرد و خود را پدرخوانده دایی در بایرن آن سال ها دانست. با این حال به نظر نمی رسد با توجه به شرایط کنونی تیم ملی فوتبال ، ادامه همکاری فدراسیون با کروش بویژه بعد از جام جهانی که وضعیت سرمربی تیم ایران نامشخص است ، این فدراسیون بخواهد به راحتی از کنار حضور ماتیوس در ایران عبور کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر