jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۲۶۷۴   ۱۴ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۹:۵۲
بنگر: جام‌جهانی نرویم، بهتر است


یکی از مدافعان تیم ملی فوتبال ایران که برای بازی تدارکاتی مقابل گینه در لیست تیم ملی حضور ندارد در واکنش به شکست 2 بر صفر مقابل گینه در نیمه نخست به خبرنگاران گفت: به این نتایج بخواهیم اکتفا کنیم به جام جهانی نرویم بهتر است.

محسن بنگر بین دو نیمه دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران مقابل گینه در جمع خبرنگاران صحبت کرد و گفت: این بازی تدارکاتی است و ممکن است در هر بازی تدارکاتی چنین نتایجی ایجاد شود و البته یک نیمه از بازی گذشته و شاید تیم ایران با حملات بیشتر بتواند در نیمه دوم نتیجه را تغییر دهد. فعلا تیم ملی در راه آماده‌سازی است.

به گزارش ایسنا ،وی در واکنش به سوال یکی از خبرنگاران گفت: اگر بخواهیم به چنین نتایجی اکتفا کنیم به جام‌جهانی نرویم، بهتر است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر