jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۱۶۶۳   ۱۲ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۴:۰۳

«ما به اندازه بسکتبالیست ها پول نمی گیریم!»

علی نیکی از این فوتبال چقدر پول می خواهد؟!

۴

این فوتبالیست ها دیگر چقدر باید پول بگیرند تا راضی شوند مشخص نیست. مبلغ دریافتی آنها هر چقدر باشد باز هم بازیکنی مثل نیکبخت را راضی نمی کند!

علی نیکی از این فوتبال چقدر پول می خواهد؟!

سایت جام جم ورزشی - اینکه در سال درآمد چند صد میلیونی به دست بیاید و در کنار آن پای سوار شدن اتومبیل های آخرین مدل و سفرهای خارجی در میان باشد اما باز هم از بی پولی ناله و شکایت به گوش برسد هنری است که از برخی فوتبالیست ها برمی آید. نمونه اش علیرضا نیکبخت واحدی که هر چند ثروت او به پای برخی از فوتبالیست ها نظیر علی دایی، مهدی مهدوی کیا و یا خداداد عزیزی نمی رسد اما به هر حال او هم یکی از ثروتمندان فوتبال ایران است. علی نیکی که همیشه اتومبیل های وارداتی گذر موقت سوار می شود در آخرین گفت و گوی خود از این موضوع گلایه کرده که فوتبالیست ها به اندازه بسکتبالیست ها پول خوبی نمی گیرند و به نوعی نارضایتی خود را از مبلغ دریافتی فوتبالیست ها عنوان کرده است. به نظر شما فوتبالیست هایی نظیر نیکبخت چقدر باید حق و حقوق داشته باشند تا راضی شوند؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
سید
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۲
سلام
طرف واسه یه ثبت اختراع و اینكه بتونه این اختراعش رو صنعتی كنه باید صد بار بمیره و زنده بشه چك و سفته و پول هزار تا چیز دیگه ،اون وقت این تازه به دوران رسیده از میلیارد پولی كه می گیره بازم ناراضیه و میگه كمه
پول حرام كه شاخ و دم نداره جمش كنید تو رو خدا
۱
۰
همون
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۲
چقدر بگیرن بس باشه؟ درد و مرض هم بهشون بدین از سرشون زیاده.
۰
۰
یوسف ع
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۲
بایستی مستمری بگیر بشن تا اینقدر ناز و افاده نیان والسلام
۰
۰
امیر علی ع
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۲
فوتبالیست های( كه از فوتبال فقط پول و.........) وطنی اینقدر قر و اطوار میان كه ورزشگاه ها را خالی كردن . كجایید علی جباری.. بهزادی..قلیچ خانی . ایران پاك. پورحیدری .پروین كه اینها فوتبال ............................. ند
۰
۰

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها