jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۱۳۶۱   ۱۱ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۳:۴۷

نامزدهای دریافت جایزه اسکار ورزشی در کوالالامپور معرفی شدند.

نامزدهای اسکار ورزشی معرفی شدند

هیات برگزار کننده جوایز ورزشی لاریوس در کوالالامپور پایتخت مالزی اسامی نامزدهای دریافت این جایزه را اعلام کردند.

مراسم اعصای جایزه Laureus World Sport Awards که به اسکار ورزشی مشهور شده در روز 26 مارچ (6 فروردین 93) در کوالالامپور برگزار می‌شود و این در حالی است که قرار بود این مراسم در ابتدا در شهر ریودو ژانیروی برزیل برگزار شود.

مسئولان برزیلی به این دلیل از برگزاری این رویداد انصراف دادند که نگران خشم عمومی به دلیل هزینه 12 میلیون دلاری برگزاری آن بودند.

این جوایز به هفت بخش تقسیم شده و برای هر بخش نیز شش نامزد معرفی شده است که در میان آنها می‌توان به اوسین بولت، کریستیانو رونالدو، رافائل نادال، سباستین فتل و سرنا ویلیامز اشاره کرد.

به گزارش ایسنا ،بخش‌های مختلف این جایزه و نامزدهای دریافت جایزه به شرح زیر هستند:

برترین ورزشکار مرد:

اوسین بولت، ورزش‌های قهرمانی

مو فرح، ورزش‌های قهرمانی

لبرون جیمز، بسکتبال

رافائل نادال، تنیس

کریستیانو رونالدو، فوتبال

سباستین فتل، اتومبیلرانی

برترین ورزشکار زن:

نادین آنگرر، فوتبال

میسی فرانکلین، شنا

شلی آن فریزر پریس، ورزش‌های قهرمانی

یلنا ایسینبایفا، ورزش‌های قهرمانی

تینا میز، اسکی

سرنا وییامز، تنیس

بهترین تیم ورزشی:

تیم راگبی All Blacks از نیوزیلند

تیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان

تیم فوتبال مردان برزیل

تیم تنیس دونفره باب و مایک برایان از آمریکا

تیم بسکتبال میامی هیت آمریکا

تیم اتومبیلرانی فرمول وان رد بول اتریش

برترین بازگشت به قهرمانی:

یلنا ایسینبایفا، ورزش‌های قهرمانی

رافائل نادال، تنیس

تیم قایق‌رانی اوراکل آمریکا

تونی پراکر، بسکتبال

رونالدینیو، فوتبال

تایگر وودز، گلف

برترین تازه‌واردها:

تیم ملی کریکت افغانستان

مارک مارکوز، موتورسواری از اسپانیا

رافائل هولزدپه، قهرمانی از آلمان

نایرو کوینتانا، دوچزخه‌سواری از کلمبیا

جاستین روز، گلف از انگلیس

آدام اسکات، گلف از استرالیا

برترین‌های ورزش اکشن:

جیمی بستویک، BMX از انگلیس

باب برنکوئیست، اسکیت بوردینگ از برزیل

میک فانینگ، موج سواری از استرالیا

جان فلورانس، موج سواری از آمریکا

مایا گابرا، موج سواری از برزیل

شائون وایت، اسکی روی برف از آمرسکا

برترین ورزشکار معلول:

ماری بوچت، اسکی از فرانسه

مارسل هاگ، ویلچر سواری از سوئیس

تاتیانا مک‌فادن، ویلچر سواری از آمریکا

صوفی پاسکو، شنا از نیوزلند

سارا لوئیز رانگ، شنا از نروژ

اولگا سویدرسکا، شنا از اوکراین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها