jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۱۳۵۱   ۱۱ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۳:۳۰

یکی از مربیان مطرح لیگ برتری به تازگی در کار خرید و فروش خودروهای مازراتی افتاده است.

خرید و فروش مازراتی در کنار مربیگری!

سایت جام جم ورزشی - یکی از نکات غیراستاندارد فوتبال ایران را می توان به دغدغه های مختلف جماعت بازیکنان و مربیان ربط داد. تقریبا تمام مربیان و بازیکنان شغل دوم و حتی سوم و چهارم و پنجم و.... دارند و همین می شود که نمی توانند به درستی بر روی کار خود تمرکز کنند و نتیجه اش هم این می شود که بر روی کیفیت کار خود و باشگاه شان تاثیر بد می گذارند نمونه اش آقای(... ) مربی مطرح لیگ برتری که به تازگی در کار خرید و فروش خودروی بسیار لوکس و گران قیمت مازراتی افتاده است. او خودروی گران قیمت مازراتی را می خرد و آنگاه با قیمت کمی بیشتر می فروشد. البته این مربی به غیر از مربی گری و خرید و فروش خودرو شغل دیگری ندارد اما به هر حال همین مازراتی هم کلی از وقت او را گرفته است. لازم به ذکر است که تیم این مربی حال و روز خوبی در لیگ برتر ندارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها