jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۹۷۹۷   ۰۶ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۴:۲۸

خرید مدرک ، مشکل جدید فو تبال ایران

فوتبالیستی که حتی سیکل هم نداشت!

۱

فوتبالیست های وطنی با قراردادهایی که می بندند همه چیز می توانند بخرند، اتومبیل، خانه، ویلا، لباس های گران قیمت و البته مدرک تحصیلی!

فوتبالیستی که حتی سیکل هم نداشت!

سایت جام جم ورزشی - شاید از این موضوع که بسیاری از فوتبالیست های کم سواد لیگ برتری مدرک تحصیلی می خرند بی اطلاع باشید. حدود دو سال پیش اعلام شد که 64 درصد فوتبالیست های لیگ برتری تحصیلات زیر دیپلم دارند، اکنون اگر آمار دوباره ای از میزان تحصیلات این بازیکنان بگیرند این آمار شاید به 10 درصد رسیده باشد. فکر می کنید در این دو سال فوتبالیست ها ادامه تحصیل داده اند؟! خیر اشتباه است، بسیاری از آنها مدرک تحصیلی می خرند! تعدادی از فوتبالیست های ایرانی که برخی از آنها حتی سیکل هم ندارند با توجه به شهرت اجتماعی و موقعیتی که دارند ترجیح می دهند کسی نفهمد چقدر درس خوانده اند بنابراین رو به جعل مدرک آورده اند. نمونه اش آقای (....) که در یکی از تیم های مطرح بازی می کند و آخرین شواهد حاکی از این است که این فوتبالیست که مدرک دیپلم دارد تا دوم راهنمایی بیشتر درس نخوانده است!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
اف بر این روزگار كه مهندسش بیكار می گردد و فوتبالیستش مدرك جعلی می خرد وبه ریش او پوزخند می زند.!!
۰
۰

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها