jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۴۸۵۱۳   ۰۳ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۰:۴۷

گزارش ویژه: او لایق این همه پول هست؟!

پسر بداخلاق رکوردشکنی کرد/تصاویر

او فروغ گذشته را ندارد اما به هر حال تبدیل به گران ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر شده است.

پسر بداخلاق رکوردشکنی کرد/تصاویر

سایت جام جم ورزشی - وین رونی 28 با قرارداد جدیدی که امضا کرده است هفته ای 300 هزار پوند در آمد خواهد داشت.این مهاجم تیم ملی فوتبال انگلستان پس از کش و قوس های فراوان بالاخره قرار داد خود را با منچستریونایتد تمدید کرد.بر اساس قرار داد جدید رونی 28 ساله هفته ای 300 هزار پوند در آمد دارد که در تاریخ فوتبال انگلستان بی سابقه است، بدین ترتیب این مهاجم به گران ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر تبدیل شده است. قرارداد جدید رونی تا سال 2019 با منچستریونایتد اعتبار دارد و این بدان معناست که این مهاجم فوتبال خود را در این باشگاه تمام می کند. رونی در سال 2004 از اورتون به منچستریونایتد پیوست و تاکنون در 430 دیدار موفق به زدن 208 گل شده است. رکوردی که او را به چهارمین گلزن تاریخ باشگاه بعد از بابی چارلتون (249)، دنیس لا (237) و جک راولی (211) بدل کرده است.

پایگاه خبری تحلیلی دیلی میل انگلستان در گزارشی مفصل درباره این تمدید قرارداد این سوال را مطرح کرده که آیا رونی لایق این همه پول به شمار می رود؟! این بازیکن نه چندان خوش اخلاق حتی چهره مناسبی برای تبلیغات مختلف ندارد اما اکنون در صدر همه ستاره های تاریخ لیگ برتر از لحاظ درآمد زایی دارد. او قرار است فوتبال خود را در من یونایتد به اتمام برساند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر