jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۶۴۸۴۸۸ ۰۳ اسفند ۱۳۹۲  |  ۰۹:۱۲

فدراسیون والبیال در آزمونی تازه

پایان مرثیه سرایی پشت سر ولاسکو

فدراسیون والیبال برای گزینش سرمربی جدید تیم ملی در مسیر دشواری قرار دارد.

پایان مرثیه سرایی پشت سر ولاسکو

به گزارش جام جم ورزشی ، خولیو ولاسکو از والیبال ایران رفت اما بحث های زیادی برانگیخت. او در زمان آمدنش به ایران نیز عامل بحث های فراوان بین کارشناسان و مربیان شد . ولاسکو با والیبال ایران در رقابت های متعدد جولان داد اما عده ای بر این باورند والیبال ایران در احیا کردن دوباره این مربی نقش بزرگی ایفا کرد والا معلوم نبود با پیشنهادهای سایر تیم های بزرگ و کوچک سرنوشت این مربی آرژانتینی چه می شد. ولاسکو قهرمان والیبال ایتالیا در دهه 90 در سال های قبل از ورود به ایران اصلا کارنامه خوبی نداشت. در روزهای گذشته بعد از جدایی ولاسکو مربیان و کارشناسان به همراه بازیکنان والیبال درباره ولاسکو زیاد گفته اند هر چند ما نیز معتقدیم برخی افراطی گری ها موجب شد تا در نوشته های حماسی بیش از حد به ولاسکو پرداخته شود اما بدون مرثیه سرایی باید به فکر آینده والیبال با مربیان جدید تیم ملی بود . حتما فدراسیون والیبال با موفقیت هایی که به دست آورده به این نکته توجه دارد که امروز والیبال ایران مانند سه سال پیش نیست و به جای آنکه مربیان دنیا بخواهند والیبال ایران را با ناز و افاده خود انتخاب کنند این باید خود والیبال ما باشد که دست به انتخاب های مربیان بزند و آینده این ورزش تعیین کند. نباید با کوچک بینی و فراموشی توانایی خود عنان کار را دست مربیان خارجی بدهیم بلکه مربیان ایرانی بارها توانمندی های خود را ثابت کرده اند فقط اعتماد به نفس بیشتر می خواهند که این عامل را فدراسیون والیبال باید در برنامه های خود برای آنها در نظر بگیرد. در روزهای انتخاب دستیاران برناردی مربی جدید تیم سرملی والیبال تنش هایی بین اهالی والیبال بوجود آمده و هرکس گزینه دلخواه خود را معرفی می کند و فدراسیون والیبال را در مسیر آزمون سخت قرار داده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر