jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۷۳۹۳   ۲۹ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۳:۱۵

محمد مایلی کهن در رابطه با قرار داد علی دایی جزئیاتی را می داند که خیلی عجیب است.

پروین مایلی کهن را علیه دایی شارژ می کند!

سایت جام جم ورزشی - سخنان دوشنبه‌شب محمد مایلی‌کهن در مورد پرسپولیس و علی دایی خیلی از هواداران این تیم را شوکه کرده است. این بازیکن سابق سرخپوشان با ارایه اعداد و ارقامی دقیق مدعی شده است که قرمزها بخش زیادی از قراردادهای‌شان را دریافت کرده‌اند و بنابراین اعتصاب آنها بی‌معنا بوده است. مایلی حتی از این هم یک گام جلوتر برداشته و گفته است که علی دایی باید 30 درصد از مبلغ قراردادش را جریمه شود! در این بین آگاهی مایلی‌کهن از ریز مسایل مالی برای بسیاری از مخاطبان تعجب‌آور بود. بر همین اساس شایعه‌ای در برخی از محافل فوتبالی به وجود آمده است مبنی بر اینکه علی پروین که به عنوان سرپرست موقت باشگاه این اسناد را در اختیار داشته، آنها را در دسترس شاگرد قدیمی‌اش قرار داده تا مایلی‌کهن از این مدارک علیه دایی استفاده کند و در واقع مایلی کهن را علیه دایی شارژ کرده است. در غیر این صورت چطور ممکن است یک پیشکسوت عادی در جریان چنین مسایل محرمانه‌ای باشد؟ به هر حال تردیدی نیست که دود این مسایل در چنین مقطع حساسی فقط به چشم میلیون‌ها هوادار بی‌گناه می‌رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر