jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۷۳۹۳   ۲۹ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۳:۱۵

محمد مایلی کهن در رابطه با قرار داد علی دایی جزئیاتی را می داند که خیلی عجیب است.

پروین مایلی کهن را علیه دایی شارژ می کند!

سایت جام جم ورزشی - سخنان دوشنبه‌شب محمد مایلی‌کهن در مورد پرسپولیس و علی دایی خیلی از هواداران این تیم را شوکه کرده است. این بازیکن سابق سرخپوشان با ارایه اعداد و ارقامی دقیق مدعی شده است که قرمزها بخش زیادی از قراردادهای‌شان را دریافت کرده‌اند و بنابراین اعتصاب آنها بی‌معنا بوده است. مایلی حتی از این هم یک گام جلوتر برداشته و گفته است که علی دایی باید 30 درصد از مبلغ قراردادش را جریمه شود! در این بین آگاهی مایلی‌کهن از ریز مسایل مالی برای بسیاری از مخاطبان تعجب‌آور بود. بر همین اساس شایعه‌ای در برخی از محافل فوتبالی به وجود آمده است مبنی بر اینکه علی پروین که به عنوان سرپرست موقت باشگاه این اسناد را در اختیار داشته، آنها را در دسترس شاگرد قدیمی‌اش قرار داده تا مایلی‌کهن از این مدارک علیه دایی استفاده کند و در واقع مایلی کهن را علیه دایی شارژ کرده است. در غیر این صورت چطور ممکن است یک پیشکسوت عادی در جریان چنین مسایل محرمانه‌ای باشد؟ به هر حال تردیدی نیست که دود این مسایل در چنین مقطع حساسی فقط به چشم میلیون‌ها هوادار بی‌گناه می‌رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر