jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۴۶۲۳۵   ۲۶ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۷:۴۹

سرمربی کنونی بایرن مونیخ نه تنها گران ترین مربی کنونی فوتبال جهان است بلکه در تاریخ باشگاه بایرن مونیخ نیز مربی گران تر از او نیز وجود نداشته است.

گواردیولا ؛ گران ترین مربی تاریخ بایرن مونیخ

سایت جام جم ورزشی - روزنامه بیلد آلمان در گزارشی از دستمزد سالانه پپ گوآردیولا، سرمربی بایرن مونیخ و بازیکنان این تیم رونمایی کرد. گوآردیولا که در این فصل هدایت باواریایی‌ها را برعهده دارد سالانه 17 میلیون یورو دریافت می‌کند رقمی که او را به گرانترین بازیکن حال حاضر جهان تبدیل کرده است.

گواردیولا فصل نخست خود را در بایرن مونیخ پشت سرمی‌گذارد. او پس از آنکه یوپ هاینکس بایرن مونیخ را قهرمان سه گانه فوتبال آلمان کرد، جانشین او شد.

در میان بازیکنان بایرن مونیخ هم فرانک ریبری بیشترین دستمزد را دریافت می‌کند. او سالانه 12 میلیون یورو می‌گیرد که با توجه به آن که در میان سه نامزد نهایی بهترین بازیکن جهان قرار گرفت، طبیعی است که بیشترین دستمزد را به خود اختصاص دهد اما نکته جالب در این فهرست قرار گرفتن ماریو گوتسه در کنار فرانک ریبری است به طوری که این مهاجم جوان هم که نخستین فصل خود را در بایرن پشت سر می گذارد همچون ریبری سالانه 12 میلیون یورو دریافت می‌کند.

فیلیپ لام و باستین شواین‌اشتایگر هم با دریافت 10 میلیون یورو در رده دوم قرار دارند. تیاگو آلکانترا، توماس مولر و مانوئل نویر هم به 8 میلیون یورو در جایگاه‌های بعدی قرار دارند.

دستمزد دیگر ستاره‌های بایرن:

* آرین روبن و دیوید آلابا 7 میلیون یورو

* ژاوی مارتینس و ژروم بواتنگ 6 میلیون یورو

* فان بویتن و ماندزوکیچ 5 میلیون یورو

* تونی کروس و پیزارو 4 میلیون یورو

* دانته و باد اشتوبر 3.5 میلیون یورو

* شاکری 2.5 میلیون یورو

* کونتنتو 2 میلیون یورو

* اشتارک 1.5 میلیون یورو

* هوگبرگ 1 میلیون یورو

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها