jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۴۶۱۱۳   ۲۶ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۱:۳۲

رضایت ساوه شمشکی از یک عنوان

هورا بین 75 نفر هفتاد و سوم شدیم!

با عناوین بدست آمده توسط نمایندگان ایرانی در بازی های زمستانی سوچی نباید انتظار معجزه در این قبیل ورزش ها را داشته باشیم.

هورا بین 75 نفر هفتاد و سوم شدیم!

به گزارش جام جم ورزشی ، وقتی با تیم های اعزامی کاروان ورزشی ایران به مسابقه های مختلف می رویم آرزوی مان موفقیت های نمایندگان ورزش کشورمان است اما این اتفاق خوب در بسیاری از رشته های ورزشی رقم نمی خورد.اسکی و شنا دو ورزشی هستند که یکی در المپیک زمستانی و دیگری در نوع تابستانی بزرگترین رویداد ورزشی جهان درکانون توجه کشورهای مختلف قرار دارند که متاسفانه در ایران این رشته های ورزشی با کمبود امکانات و وسایل به رغم داشتن استعدادهای نهفته از معرفی قهرمانان بزرگ محروم هستند. در مسابقه های شنا همین که ورزشکاران ایرانی بتوانند رکوردهای شخصی و داخلی خود را جابه جا کنند مسئولان را شاد کرده اند و ما نیز به عنوان ناظران رقابت ها همین که ورزشکار ایرانی در آب غرق نمی شود! خوشحال می شویم.در اسکی نیز به حکم همان قانون نانوشته باید از عبور اسکی باز کشورمان از خط پایان خوشحال شویم چون در ورزش فامیلی و خانوادگی ساوه شمشکی ها و چند خانواده دیگر در همان نواحی شمال تهران ، این یک رسم است و نباید کسی به فوت و فن اسکی و ریاست و مدیریت آن دسترسی پیدا کند. فرزانه رضا سلطانی که برای اولین‌بار سهمیه اسکی صحرا نوردی را برای ایران کسب کرده، روز پنجشنبه به عنوان اولین نماینده ایران در المپیک زمستانی 2014 سوچی رقابت خود با حریفانش را برگزار کرد. این اسکی باز در بخش 10 کیلومتر کلاسیک اسکی صحرا نوردی با حریفان خود رقابت کرد و در نهایت موفق به کسب جایگاه 73 بین 75 نفرشد.عیسی ساوه شمشکی رییس سابق فدراسیون اسکی که اینک با قانون منع حضور بازنشسته ها در مجمع انتخابات فدراسیون روبرو است بعد از پایان مسابقه رضا سلطانی در بازی های المپیک سوچی گفت: رضا سلطانی برای رسیدن به المپیک روی هم یک سال بیشتر تمرین نداشت. همین که 10 کیلومتر را رفت و سالم به خط پایان برگشت، اتفاق خوبی است.همه کسانی که به خط می رسیدند پرت می شدند و 10 دقیقه درازکش می ماندند. اما فرزانه سرحال بود و حتی توانست پرچم ایران را هم بالا ببرد. او خیلی خوب کار کرد و آینده خوبی دارد.درباره این حرف های ساوه شمشکی ما که حرفی نداریم تا نظر شما چه باشد؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها