jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۴۶۱۱۳   ۲۶ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۱:۳۲

رضایت ساوه شمشکی از یک عنوان

هورا بین 75 نفر هفتاد و سوم شدیم!

با عناوین بدست آمده توسط نمایندگان ایرانی در بازی های زمستانی سوچی نباید انتظار معجزه در این قبیل ورزش ها را داشته باشیم.

هورا بین 75 نفر هفتاد و سوم شدیم!

به گزارش جام جم ورزشی ، وقتی با تیم های اعزامی کاروان ورزشی ایران به مسابقه های مختلف می رویم آرزوی مان موفقیت های نمایندگان ورزش کشورمان است اما این اتفاق خوب در بسیاری از رشته های ورزشی رقم نمی خورد.اسکی و شنا دو ورزشی هستند که یکی در المپیک زمستانی و دیگری در نوع تابستانی بزرگترین رویداد ورزشی جهان درکانون توجه کشورهای مختلف قرار دارند که متاسفانه در ایران این رشته های ورزشی با کمبود امکانات و وسایل به رغم داشتن استعدادهای نهفته از معرفی قهرمانان بزرگ محروم هستند. در مسابقه های شنا همین که ورزشکاران ایرانی بتوانند رکوردهای شخصی و داخلی خود را جابه جا کنند مسئولان را شاد کرده اند و ما نیز به عنوان ناظران رقابت ها همین که ورزشکار ایرانی در آب غرق نمی شود! خوشحال می شویم.در اسکی نیز به حکم همان قانون نانوشته باید از عبور اسکی باز کشورمان از خط پایان خوشحال شویم چون در ورزش فامیلی و خانوادگی ساوه شمشکی ها و چند خانواده دیگر در همان نواحی شمال تهران ، این یک رسم است و نباید کسی به فوت و فن اسکی و ریاست و مدیریت آن دسترسی پیدا کند. فرزانه رضا سلطانی که برای اولین‌بار سهمیه اسکی صحرا نوردی را برای ایران کسب کرده، روز پنجشنبه به عنوان اولین نماینده ایران در المپیک زمستانی 2014 سوچی رقابت خود با حریفانش را برگزار کرد. این اسکی باز در بخش 10 کیلومتر کلاسیک اسکی صحرا نوردی با حریفان خود رقابت کرد و در نهایت موفق به کسب جایگاه 73 بین 75 نفرشد.عیسی ساوه شمشکی رییس سابق فدراسیون اسکی که اینک با قانون منع حضور بازنشسته ها در مجمع انتخابات فدراسیون روبرو است بعد از پایان مسابقه رضا سلطانی در بازی های المپیک سوچی گفت: رضا سلطانی برای رسیدن به المپیک روی هم یک سال بیشتر تمرین نداشت. همین که 10 کیلومتر را رفت و سالم به خط پایان برگشت، اتفاق خوبی است.همه کسانی که به خط می رسیدند پرت می شدند و 10 دقیقه درازکش می ماندند. اما فرزانه سرحال بود و حتی توانست پرچم ایران را هم بالا ببرد. او خیلی خوب کار کرد و آینده خوبی دارد.درباره این حرف های ساوه شمشکی ما که حرفی نداریم تا نظر شما چه باشد؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر