jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۵۲۸۰   ۲۳ بهمن ۱۳۹۲  |  ۰۹:۴۸

مهلت 48 ساعته برای کدام شفاف سازی؟

خواب عابدینی برای پرسپولیس

۱

امیر عابدینی دوست دارد مدیر عامل پرسپولیس شود . بهترین دلیل این دوست داشتن مصاحبه های مدیر عامل داماش است.

خواب عابدینی برای پرسپولیس

به گزارش جام جم ورزشی ، امیر عابدینی بازهم مصاحبه کرد و بعد از بوجود آوردن ابهام های زیاد در سرنوشت تیم داماش که بالاخره حامی مالی خراسانی این تیم را تحت پوشش می گیرد یا نه بدون روشن کردن موارد مبهم تیم خود سراغ پرسپولیس رفت و مشکلات مالی این تیم را برشمرد.عابدینی می گوید اگر 48 ساعت به باشگاه پرسپولیس برود بدهی های مالی این تیم را شفاف سازی می کند که در واقع این نوع حرف زدن مدیرعامل داماش ارتباط مستقیمی دارد به علاقه و نزدیک شدن او به باشگاه پرسپولیس حتی برای چند ساعت! عابدینی که از سوی وزیر ورزش و جوانان چراغ سبزی برای ورود به باشگاه سرخ ها ندارد خیلی دوست دارد مدیریتش را از طریق رسانه ها به رخ بکشد.این در شرایطی است که او در روزهای قبل نیز مدیریت پروین را زیر سئوال برده بود.عابدینی در باشگاه داماش بعد از دستگیری گروه اقتصادی مه آفرید خسروی ، بدهی های زیادی بار آورد که شفاف سازی این بدهی ها از 48 ساعت تعیین شده توسط او برای پرسپولیس ، عبور می کند با این حال اصرار مدیر عامل چند بار استعفا کرده داماش برای رسیدگی به مشکلات پرسپولیس جالب توجه است بویژه که مدیر عامل داماش در اوضاع بی پولی مدام مصاحبه می کند و خود را به عنوان عصا کش روزهای نداری پرسپولیس معرفی می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
محمد محمدی
United Kingdom
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۳
تواگربیل زنی باغچه خودتو بیل بزن
۰
۰

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها