jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۵۲۸۰   ۲۳ بهمن ۱۳۹۲  |  ۰۹:۴۸

مهلت 48 ساعته برای کدام شفاف سازی؟

خواب عابدینی برای پرسپولیس

۱

امیر عابدینی دوست دارد مدیر عامل پرسپولیس شود . بهترین دلیل این دوست داشتن مصاحبه های مدیر عامل داماش است.

خواب عابدینی برای پرسپولیس

به گزارش جام جم ورزشی ، امیر عابدینی بازهم مصاحبه کرد و بعد از بوجود آوردن ابهام های زیاد در سرنوشت تیم داماش که بالاخره حامی مالی خراسانی این تیم را تحت پوشش می گیرد یا نه بدون روشن کردن موارد مبهم تیم خود سراغ پرسپولیس رفت و مشکلات مالی این تیم را برشمرد.عابدینی می گوید اگر 48 ساعت به باشگاه پرسپولیس برود بدهی های مالی این تیم را شفاف سازی می کند که در واقع این نوع حرف زدن مدیرعامل داماش ارتباط مستقیمی دارد به علاقه و نزدیک شدن او به باشگاه پرسپولیس حتی برای چند ساعت! عابدینی که از سوی وزیر ورزش و جوانان چراغ سبزی برای ورود به باشگاه سرخ ها ندارد خیلی دوست دارد مدیریتش را از طریق رسانه ها به رخ بکشد.این در شرایطی است که او در روزهای قبل نیز مدیریت پروین را زیر سئوال برده بود.عابدینی در باشگاه داماش بعد از دستگیری گروه اقتصادی مه آفرید خسروی ، بدهی های زیادی بار آورد که شفاف سازی این بدهی ها از 48 ساعت تعیین شده توسط او برای پرسپولیس ، عبور می کند با این حال اصرار مدیر عامل چند بار استعفا کرده داماش برای رسیدگی به مشکلات پرسپولیس جالب توجه است بویژه که مدیر عامل داماش در اوضاع بی پولی مدام مصاحبه می کند و خود را به عنوان عصا کش روزهای نداری پرسپولیس معرفی می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
محمد محمدی
United Kingdom
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۳
تواگربیل زنی باغچه خودتو بیل بزن
۰
۰

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر