jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۶۴۵۲۷۶   ۲۳ بهمن ۱۳۹۲  |  ۰۹:۲۸

قراردادهای یکطرفه ای که بسته می شود

ولاسکو ، نکونام ، منتظری و دیگران

قرارداد تیم های باشگاهی و ملی با بازیکنان و مربیان به چه ترتیبی بسته می شود که هرکس خواست می رود و آب از آب تکان نمی خورد؟

ولاسکو ، نکونام ، منتظری و دیگران

به گزارش جام جم ورزشی ، با پایان همکاری خولیو ولاسکو با فدراسیون والیبال ایران این مربی جمعه شب در میهمانی شام فدراسیون شرکت می کند و سپس در مصاحبه با رسانه ها در روز شنبه با والیبال ایران خداحافظی! فدراسیون والیبال که بارها خبر انتقال سرمربی تیم ملی را به آرژانتین تکذیب کرده بود بالاخره با انتشار این اخبار از سوی فدراسیون آرژانتین و دفتر ریاست جمهوری این کشور تسلیم خواسته های ولاسکو و آرژانتینی ها برای رفتن سرمربی خود شد.فدراسیون والیبال قرارداد ولاسکو را تا پایان سال 2014 اعلام کرده بود اما این مربی پرافتخار والیبال ایران در پایان سال 2013 از تیم ملی جدا شد بنابراین بر اساس قانون اگر طبق گفته های رییس فدراسیون والیبال قرارداد او تا پایان سال 2014 اعتبار دارد باید از مرد آرژانتینی طلب غرامت کرد این در حالی است که گفته می شود ولاسکو بدون کمترین ضرر و زیانی والیبال ایران را ترک می کند و قراردادش طوری بسته شده است که تا آخرین روز حضور حود در ایران حتی امروز که در مصاحبه مطبوعاتی شرکت می کند پول خود را از فدراسیون والیبال می گیرد!متاسفانه فدراسیون های ورزشی و حتی باشگاهها در زمان بستن قراردادها از در نظر گرفتن بسیاری اصول در تنظیم قراردادها غافل می شوند.در قراردادهای بازیکنان و مربیان خارجی اطلاعات بین المللی ناچیز بوده و شکایات فراوان بازیکنان و مربیان خارجی باشگاهها موید این نکته است. حتی بازیکنان داخلی در این چند وقت اخیر ثابت کرده اند نازشان خریدار دارد ! چون باشگاهی مانند استقلال بدون پیش شرطی برای انتقال بازیکنان خود از جمله نکونام و منتظری به خارج از کشور فقط در انتقال این بازیکنان به تیم های عربی مشاهده کننده بوده و در اوضاع بی پولی استقلال نیز پولی بابت انتقال بازیکنان دست این تیم را نگرفت تا بار دیگر این نکته ثابت شود تیم های ایرانی با روش های غیر حرفه ای و ترس از دست دادن فرصت برای راضی کردن مربیان و بازیکنان مد نظر خود حاضر به بستن قراردادهای یکطرفه هستند و فکر ضرر و زیان های وارده را در آینده نمی کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها