jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۶۴۵۲۷۶   ۲۳ بهمن ۱۳۹۲  |  ۰۹:۲۸

قراردادهای یکطرفه ای که بسته می شود

ولاسکو ، نکونام ، منتظری و دیگران

قرارداد تیم های باشگاهی و ملی با بازیکنان و مربیان به چه ترتیبی بسته می شود که هرکس خواست می رود و آب از آب تکان نمی خورد؟

ولاسکو ، نکونام ، منتظری و دیگران

به گزارش جام جم ورزشی ، با پایان همکاری خولیو ولاسکو با فدراسیون والیبال ایران این مربی جمعه شب در میهمانی شام فدراسیون شرکت می کند و سپس در مصاحبه با رسانه ها در روز شنبه با والیبال ایران خداحافظی! فدراسیون والیبال که بارها خبر انتقال سرمربی تیم ملی را به آرژانتین تکذیب کرده بود بالاخره با انتشار این اخبار از سوی فدراسیون آرژانتین و دفتر ریاست جمهوری این کشور تسلیم خواسته های ولاسکو و آرژانتینی ها برای رفتن سرمربی خود شد.فدراسیون والیبال قرارداد ولاسکو را تا پایان سال 2014 اعلام کرده بود اما این مربی پرافتخار والیبال ایران در پایان سال 2013 از تیم ملی جدا شد بنابراین بر اساس قانون اگر طبق گفته های رییس فدراسیون والیبال قرارداد او تا پایان سال 2014 اعتبار دارد باید از مرد آرژانتینی طلب غرامت کرد این در حالی است که گفته می شود ولاسکو بدون کمترین ضرر و زیانی والیبال ایران را ترک می کند و قراردادش طوری بسته شده است که تا آخرین روز حضور حود در ایران حتی امروز که در مصاحبه مطبوعاتی شرکت می کند پول خود را از فدراسیون والیبال می گیرد!متاسفانه فدراسیون های ورزشی و حتی باشگاهها در زمان بستن قراردادها از در نظر گرفتن بسیاری اصول در تنظیم قراردادها غافل می شوند.در قراردادهای بازیکنان و مربیان خارجی اطلاعات بین المللی ناچیز بوده و شکایات فراوان بازیکنان و مربیان خارجی باشگاهها موید این نکته است. حتی بازیکنان داخلی در این چند وقت اخیر ثابت کرده اند نازشان خریدار دارد ! چون باشگاهی مانند استقلال بدون پیش شرطی برای انتقال بازیکنان خود از جمله نکونام و منتظری به خارج از کشور فقط در انتقال این بازیکنان به تیم های عربی مشاهده کننده بوده و در اوضاع بی پولی استقلال نیز پولی بابت انتقال بازیکنان دست این تیم را نگرفت تا بار دیگر این نکته ثابت شود تیم های ایرانی با روش های غیر حرفه ای و ترس از دست دادن فرصت برای راضی کردن مربیان و بازیکنان مد نظر خود حاضر به بستن قراردادهای یکطرفه هستند و فکر ضرر و زیان های وارده را در آینده نمی کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر