jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۴۸۸۳   ۲۱ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۴:۲۸

بوبکر کبه بعد از گذراندن دوران سخت مصدومیت مقابل سایپا به میدان رفت و اتفاقا برای استقلال گل هم زد.

کبه:باز هم برای استقلال گل می زنم

به گزارش جام جم ورزشی ،بوبکر کبه بعد از گذراندن دوران سخت مصدومیت مقابل سایپا به میدان رفت و اتفاقا برای استقلال گل هم زد.این بازیکن طی گفت و گویی با سایت رسمی باشگاه استقلال در این خصوص صحبت کرد:

*بعد از دو ماه دوری از میادین با گل برگشتی .چه احساسی داری؟

خیلی خوشحالم که بازگشتم با گلزنی برای استقلال همراه شد.دوران سختی را گذرانده بودم و انگیزه زیادی برای گلزنی داشتم و خداراشکر که در بازی با سایپا توانستم از اولین فرصت استفاده کرده و برای استقلال گل بزنم.

*حتی می توانستی آمار گلت را به عدد دو هم برسانی؟

آره واقعا،خیلی حیف شد که توپ دومم به گل تبدیل نشد.اما اشکال ندارد در بازی های بعدی باز هم برای استقلال گل می زنم.

*بعد از گلت به سمت قلعه نویی رفتی.چرا؟

در این مدت قلعه نویی خیلی من را حمایت کرد.در دوران مصدومیتم صحبت های او خیلی به من انگیزه می داد .به خاطر همین بعد از گل به سمتش رفتم تا از زحماتش تشکر کرده باشم.

*پا قدم فرزندت هم برایت خوب بود؟

(می خندد)خدا را شکر که همین طور بود.همسر و فرزندانم الا ن در پاریس هستند و بعد از به دنیا آمدن پسرم من هنوز او را ندیدم.اما می دانم که الان خانواده ام از گلزنی ام خیلی خوشحال شدند.

*باز هم برای استقلال گل می زنی؟

در وهله اول دوست دارم برای استقلال مثمر ثمر باشم و پاسخ اعتماد کادر فنی را بدهم اما حتما باز هم تلاش می کنم تا برای استقلال گل بزنم.

*بازی را چطور دیدی؟

بازی خوبی بود و ما یکی از بهترین بازی هایمان را به نمایش گذاشتیم خدا را شکر که توانستیم در صدر هم باقی بمانیم.با این حال نباید فکر کنیم همه چیز تمام شده و باید در بازی های باقی مانده هوشیارتر عمل کنیم تا به امید خدا قهرمان شویم.خیلی دوست دارم امسال با استقلال قهرمانی در لیگ را تجربه کنم.

*حرف خاصی نداری؟

از تمام کسانی که طی این مدت به من کمک کردند تشکر می کنم.از دکتر نوروزی هم ممنونم که کمک کرد تا مصدومیتم رفع شود و بدون مشکل دوباره بتوانم برای استقلال بازی کنم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها