jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۴۴۴۶ ۲۰ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۲:۰۲

سرمربی استقلال خوزستان اعلام کرد

مبعلی امروز استقلالی می‌شود

سرمربی تیم استقلال خوزستان گفت: ایمان مبعلی کارهای خود را برای پیوستن به استقلال تهران انجام داده و این انتقال قطعی است.

مبعلی امروز استقلالی می‌شود

سایت جام جم ورزشی - عبدالله ویسی سرمربی استقلال خوزستان، عنوان کرد: تمام کارها برای حضور مبعلی در استقلال تهران انجام شده و او به تیم قلعه‌نویی می‌رود. این کار ما یک کار فرهنگی بود، چرا که می‌خواهیم به نماینده ایران در آسیا کمک کنیم. قصد ما کمک به استقلال است به همین دلیل با رفتن مبعلی موافقت کردیم تا به این تیم را کمک کند.

وی با اشاره به پیوستن مبعلی به استقلال تهران افزود: شرایط کاملاً مهیا شده است و مبعلی امروز (یک‌شنبه) با استقلالی‌ها قرارداد می‌بندد تا در خدمت این تیم باشد و ما هم برای این بازیکن آرزوی موفقیت می‌کنیم.

سرمربی تیم استقلال خوزستان در خصوص اینکه انتقال مبعلی به صورت قرضی است یا قطعی، گفت: مبعلی باید با ما فسخ قرارداد کند تا بتواند به استقلال بپیوندد. در عین حال باید بگویم استقلال خوزستان خانه ایمان است و او هر زمانی که خواست می‌تواند به خانه خودش بازگردد.

«با شرایط انتهای جدول استقلال خوزستان همچنان خطر سقوط را حس می‌کند، رفتن مبعلی در این شرایط حساس به تیم ضربه نمی‌زند؟»، ویسی در پاسخ این پرسش گفت: ما منافع ملی را در نظر گرفتیم و استقلال در آسیا به این بازیکن نیاز داشت. ما تنها به این دلیل با جدایی مبعلی موافقت کردیم و مطمئناً رفتن او باعث نمی‌شود که ما از لیگ برتر سقوط کنیم، چون دیگر خطر سقوط را حس نمی‌کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر