jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۴۴۴۶   ۲۰ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۲:۰۲

سرمربی استقلال خوزستان اعلام کرد

مبعلی امروز استقلالی می‌شود

سرمربی تیم استقلال خوزستان گفت: ایمان مبعلی کارهای خود را برای پیوستن به استقلال تهران انجام داده و این انتقال قطعی است.

مبعلی امروز استقلالی می‌شود

سایت جام جم ورزشی - عبدالله ویسی سرمربی استقلال خوزستان، عنوان کرد: تمام کارها برای حضور مبعلی در استقلال تهران انجام شده و او به تیم قلعه‌نویی می‌رود. این کار ما یک کار فرهنگی بود، چرا که می‌خواهیم به نماینده ایران در آسیا کمک کنیم. قصد ما کمک به استقلال است به همین دلیل با رفتن مبعلی موافقت کردیم تا به این تیم را کمک کند.

وی با اشاره به پیوستن مبعلی به استقلال تهران افزود: شرایط کاملاً مهیا شده است و مبعلی امروز (یک‌شنبه) با استقلالی‌ها قرارداد می‌بندد تا در خدمت این تیم باشد و ما هم برای این بازیکن آرزوی موفقیت می‌کنیم.

سرمربی تیم استقلال خوزستان در خصوص اینکه انتقال مبعلی به صورت قرضی است یا قطعی، گفت: مبعلی باید با ما فسخ قرارداد کند تا بتواند به استقلال بپیوندد. در عین حال باید بگویم استقلال خوزستان خانه ایمان است و او هر زمانی که خواست می‌تواند به خانه خودش بازگردد.

«با شرایط انتهای جدول استقلال خوزستان همچنان خطر سقوط را حس می‌کند، رفتن مبعلی در این شرایط حساس به تیم ضربه نمی‌زند؟»، ویسی در پاسخ این پرسش گفت: ما منافع ملی را در نظر گرفتیم و استقلال در آسیا به این بازیکن نیاز داشت. ما تنها به این دلیل با جدایی مبعلی موافقت کردیم و مطمئناً رفتن او باعث نمی‌شود که ما از لیگ برتر سقوط کنیم، چون دیگر خطر سقوط را حس نمی‌کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها