jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۶۴۳۱۳۰   ۱۶ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۳:۴۹

امروز در هفته نهم از دور برگشت بازی های والیبال شش دیدار از ساعت 16 آغاز می شود.

شوک لیگ برتری ها در روزهای جدایی ولاسکو

به گزارش جام جم ورزشی ، هفته نهم دور برگشت لیگ برتر والیبال هم در شرایطی از راه رسید که جامعه والیبال در شوک رفتن خولیو ولاسکو به آرژانتین برای هدایت این تیم است.هر چند هنوز انتقال ولاسکو صددرصد نیست اما اهالی والیبال این روزها در عرصه ای متعدد لیگ این پرسش را مطرح می کنند که براستی اگر سرمربی تیم ملی والیبال برود چه کسی جایگزین او می شود؟ لیگ برتر والیبال با کیفیت فراوان خود می تواند پاسخگوی این عده باشد اما داورزنی و تیمش در فدراسیون والیبال مربیان لیگ را برای هدایت تیم ملی رصد نمی کنند بلکه به مانند ولاسکو می خواهند سکان تیم را به یک مربی بزرگ خارجی بسپارند.با این حال امروز در هفته بیستم بازی های لیگ برتر بازی دو تیم متین و المهدی در سالن فجر شهر بندرعباس برگزار می شود. متین ورامین با 43 امتیاز صدرنشین است و برای ماندن در این جایگاه باید پیروز سه امتیازی این دیدار باشد. باریج اسانس نیز 43 امتیازی است و برای گرفتن صدر جدول فقط به یک امتیاز نیاز دارد.تیم باریج اسانس این هفته در سالن کتابچی کاشان بازی دارد و باید از قعرنشین لیگ برتر والیبال ؛سایپا که دو پیروزی در هفته های اخیر کسب کرده، پذیرایی کند. تیم جوان سایپا حضور در پلی آف را از دست داد، اما برای ماندن در لیگ برتر و سقوط نکردن به لیگ دسته یک از هیچ کوششی دریغ نمی کند. از طرفی باریج اسانس برای باز پس گرفتن صدرجدول از ورامینی ها برای پیروزی به میدان می رود.دو تیم کاله مازندران و میزان مشهد که از نظر امتیاز برابر هستند (37 امتیاز) اما به علت تعداد برد بیشتر کاله (14 پیروزی) به ترتیب در رتبه های سوم و چهارم جدول لیگ برتر والیبال قرار دارند، در سالن مهران مشهد به مصاف یکدیگر می روند.کاله در بازی رفت در آمل سه بر صفر مغلوب میزان شد و در بازی برگشت کار سختی دارد.تیم های شهرداری تبریز و نوین کشاورز که با 28 و 24 امتیاز رتبه های ششم و هفتم جدول این رقابت ها را در اختیار دارند، در سالن شهد اقدمی تبریزبه مصاف هم می روند.تیم پیکان در خانه والیبال تهران میزبان شهرداری زاهدان است. پیکان که هفته پیش مغلوب باریج اسانس شد این هفته در تهران برابر تیم شهرداری زاهدان که با 19 امتیاز رتبه یازدهم جدول را در اختیار دارد، صف آرایی می کند. دو تیم پیکان تهران و شهرداری زاهدان در صورت پیروزی یا شکست تغییری در جایگاهشان در جدول رقابت ها بوجود نخواهد آمد اما حمید موحدی سرمربی شهرداری می داند که اگر تیمش در این بازی مغلوب شود، امکان حضور در پلی آف را به احتمال فراوان از دست می دهد و حتی امکان دارد نماینده زاهدان در اولین سال حضورش در لیگ برتر به لیگ یک سقوط کند.در سالن المپیک شهر گنبد نیز بازرگانی جواهری این شهر با شهرداری ارومیه بازی می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها