jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۱۵۱۷   ۱۲ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۶:۴۶

دلیل اصلی ماندن تیموریان در استقلال افشا شد

عدم توافق مالی با قطری ها

پس از اینکه تیموریان نتوانست به باشگاه الاهلی قطر بپویندد در مصاحبه ای مدعی شد به خاطر کادر فنی و همچنین تماشاگران استقلال به این تیم بر گشت.

عدم توافق مالی با قطری ها

سایت جام جم ورزشی - اما امروز شنبه واقعیت مسئله روشن شد. یک روزنامه اماراتی گزارش داد هافبک ملی‌پوش استقلال به دلیل اختلافات مالی با الاهلی به توافق نرسید.روزنامه الاتحاد امارات گزارش داد، آندرانیک تیموریان، هافبک تیم ملی فوتبال ایران که برای پیوستن به تیم فوتبال الاهلی قطر به دوحه سفر کرده بود در لحظه آخر با این تیم به توافق نرسید.هافبک استقلال که قصد داشت در آخرین روزهای پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی به الاهلی بپیوندد و تا پایان فصل جاری برای این تیم قطری بازی کند به دلیل اختلافات مالی که با هیئت مذاکره‌کننده باشگاه الاهلی داشت،حاضر به عقد قرارداد با باشگاه قطری نشد و به ایران بازگشت.هافبک تیم ملی فوتبال ایران یکی از 2 گزینه‌ای بود که میلان ماچالا، سرمربی الاهلی به دنبال جذب آنها بود. این مربی اهل جمهوری چک پیش از این به دنبال جذب پژمان منتظری، مدافع تیم ملی ایران بود. او البته در جذب منتظری هم ناکام ماند، چرا که او به ام‌صلال قطر پیوست.

البته تیموریان وقتی دید قطری ها حاضر به پرداخت مبلغ مورد نظر او نیستند سر‍ژیک را به دفتر فتح الله زاده فرستاد تا برادرش با مدیرعامل استقلال به توافق برسد. شاید اگر فتح الله زاده می دانست اندو در قطر بدون تیم مانده است به اوب رای بازگشت امتیازات کمتری را می داد.گل

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها