jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۱۴۶۹   ۱۲ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۵:۳۵

نمی‌پسندم که برخی می‌گویند به خارج از مرزها شکایت می‌کنند. با کسانی که این مسائل را مطرح می‌کنند به نحو دیگری برخورد می‌کنیم.

فتح الله زاده شکایت کند برخورد می کنیم

به گزارش جام جم ورزشی ، دکتر محمود گودرزی پس از پایان نشستش با کارلوس کروش و کفاشیان اظهار کرد: اولویت ما تیم ملی است. همه مربیان باید به تیم ملی بازیکن بدهند. تیم‌های زیرنظرمان را نیز اجبار می‌کنیم به تیم ملی بازیکن بدهند، اما درباره اضافه شدن لژیونرها باید طبق نظر فیفا عمل کنیم. امیدوارم که تیم ملی به عنوان اصلی‌ترین محور قرار بگیرد و کلیه امکانات در اختیار آنها قرار گیرد.

 

وی با بیان این که بخش عمده از گلایه‌های کارلوس کروش منطقی بود، خاطر نشان کرد: کروش بیشتر حمایت معنوی می‌خواهد به ویژه از کسانی که در سطح باشگاهی مانع ایجاد می‌کنند. امیدوارم که کمک شود تا مشکلات حل شود.

 

وزیر ورزش و جوانان در واکنش به خبرنگاری که گفت اظهارات باشگاه استقلال در قبال تیم ملی زیبنده نبود، تاکید کرد: من توصیه می‌کنم که محیط ورزش باید آرام باشد و همه باید در جهت آرام سازی تلاش کنند. باید تا حد امکان از حاشیه‌ها بپرهیزیم. محیط آرام برای رشد و توسعه بهتر است. در فضای تضاد، تعارض و جنگ رسانه‌ای پاسخی نمی‌گیریم. این مساله باعث تضعیف روحیه مردم و ورزشکاران می‌شوند.

 

وی در واکنش به اظهار نظر فتح‌الله‌زاده مبنی بر این که علیه کروش به فیفا شکایت می‌کند، خاطر نشان کرد: این را من نمی‌پسندم که به برخی می‌گویند که به خارج از مرزها شکایت می‌کنند. تیم‌های استقلال و پرسپولیس متعلق به دولت هستند. باید با مجوز دولت و نظارت هیات مدیره این بحث‌ها مطرح کنند. همه باید در جهت حمایت از تیم ملی حرکت کنند. هر کسی که این بحث‌ها را عنوان کند مورد توجه است و در موردش تجدید نظر می‌کنیم و به نحو دیگر با او برخورد خواهیم کرد.

 

گودرزی در واکنش به خبرنگاری که گفت کروش از ملاقات با شما خوشحال و راضی به نظر نمی‌رسید؟ تاکید کرد: این تشخیص شماست. من در جلسه به او قول کمک دادم و همواره این کار را می‌کنیم و باید در جهت منافع تیم ملی حرکت کنیم. کی‌روش سر جایش است و محکم کار می‌کند. باید همه بازیکنان در اختیار تیم ملی باشند تا موفق شویم.

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به این پرسش که آیا به فدراسیون کمک مالی می‌کنید؟ یادآور شد: به زودی از طریق فدراسیون فوتبال به تیم ملی کمک می‌کنیم و امیدوارم کفاشیان پیگیری کند و کمک منابع مالی کند تا مشکلات حل شود.

وی در پاسخ به این پرسش که جشنواره ورزش‌های رزمی قرار است تا چند روز دیگر به میزبانی ایران برگزار شود با این حال با وجود دعوت از 100 کشور در این مراسم فعلا تکلیف مسابقات مشخص نشده است؟ تصریح کرد: هر جا که مجوز رسمی داشته باشند و اجازه گرفته باشند، مشکلی در این زمینه ندارند. ما با سازمان‌های تصمیم‌گیر و رسمی موافق هستیم. اگر چیزی بدون هماهنگی سازمان‌های رسمی ورزشی باشد موافق آن نیستیم. فدراسیون اگر طبق تقویمش جلو برود با آن موافقیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حمید آبی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۵
چرا موقع تزریق پول مال دولت نیستند؟فقط در زمان توپ و تشر دولتی میشوند!؟
۰
۰

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها