jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۶۴۰۳۴۱ ۰۸ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۹:۴۱

با آلبوم‌های چاوشی، یزدانی و عسگری

بازار موسیقی پاپ داغ می‌‌شود

در حالی که کم‌کم به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم، اهالی موسیقی پاپ با انتشار آلبوم‌هایشان، فضای سرد این روزها را داغ کرده‌اند.

بازار موسیقی پاپ داغ می‌‌شود

محسن چاوشی که بسیاری معتقدند محبوب‌ترین خواننده موسیقی پاپ کشور است، آلبوم «پاروی بی قایق» را در اواخر بهمن و یا اوایل اسفند، روانه بازار موسیقی خواهد کرد البته برخی از اشعار این آلبوم او، با اصلاحاتی برای گرفتن مجوز مواجه شده و همین موضوع انتشار این آلبوم را به تعویق افتاده است.

همکاری بهروز صفاریان و حسین صفا در آلبوم «پاروی بی قایق» قطعی شده و هنوز اسامی دیگری در همکاری با چاوشی در این آلبوم منتشر نشده است.

چاوشی آلبوم قبلی خود یعنی «من خود آن سیزدهم» را هم اواخر سال گذشته به بازار عرضه کرده بود.

رضا یزدانی هم با آلبوم «ساعتا خوابن» به پیشخوان فروشگاه های عرضه موسیقی خواهد رفت. این آلبوم تا اواسط بهمن ماه منتشر می‌شود.

«ساعتا خوابن» در واقع ادامه‌ای بر آلبوم «ساعت بیست و پنج» یکی از بهترین و پر مخاطب‌ترین آثار یزدانی بود.

یزدانی چندی پیش یک از قطعات این آلبوم به اسم «عشق پست مدرن» را در فضای مجازی منتشر کرده بود.

وی برای این آلبوم بک تیزر تبلیغاتی هم ساخت که بازیگرانی از جمله سام درخشانی، کامبیز دیرباز، پژمان بازغی و امیر آقایی در آن حضور داشتند.

حمید عسگری هم با آلبوم «خوشبختی» چهارمین آلبوم خود را به بازار عرضه می‌کند. او در این آلبوم با تنظیم کننده‌هایی از جمله «کوشان حداد» ، «پوریا حیدری» ، «محمد مجرلو» و «شهاب اکبری» همکاری کرده‌اند.  «علی بحرینی» و «امیر بذر افشان» و خود عسگری ترانه های این آلبوم را سروده‌اند. قرار است این آلبوم هم در بهمن ماه منتشر شود.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک پیشرفت خیره‌کننده

یک پیشرفت خیره‌کننده

گمانم سال ۸۷ بود که گزارشی رفته‌بودیم درباره این‌که جایگاه کتاب در سبد خانوارها چقدر است؟ تیتر گزارش از آنهایی بود که به یاد می‌ماند؛ کباب یا کتاب؟ بعد هم قیمت کتاب را ( که آن زمان بسیار ارزان بود) قیاس کرده‌بودیم با خوراکی‌ها.

گره کور کرونایی بر فرهنگ و هنر

گره کور کرونایی بر فرهنگ و هنر

کرونا، گره کوری برفعالیت‌های فرهنگی و هنری جهان انداخت؛ درست مانند گره‌ای که در تاروپود سایر فعالیت‌ها ایجاد شده و در پی تجربه‌اندوزی‌های مکرر و پرحادثه در حال به اثبات رسیدن نسبی است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر