jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۳۹۱۶۳   ۰۵ بهمن ۱۳۹۲  |  ۲۲:۵۷

در هفته شانزدهم لیگ قطر ‌ام‌صلال در حضور مدافع ایرانی خود حریفش را شکست داد.

سومین پیروزی پیاپی  تیم پژمان منتظری

 در ادامه هفته شانزدهم لیگ ستارگان قطر امشب دو دیدار همزمان برگزار شد که طی آنها ام‌صلال حریفش را شکست داد و الریان مقابل الخور متوقف شد.

در دیدارهای امشب ام‌صلال مقابل الوکره 2 بر یک به برتری رسید و با 17 امتیاز جایگاه خود در رده دوازدهم جدول را تثبیت کرد.

در این دیدار پژمان منتظری مدافع ایرانی ام‌صلال 90 دقیقه با شماره 66 تیمش را همراهی کرد.

ام‌صلال در پایان نیم‌فصل اول با 8 امتیاز در قعر جدول قرار داشت که با تقویت این تیم قطری و خرید ویکتور سیموئز برزیلی به همراه منتظری، این تیم در پایان هفته شانزدهم تقریبا به منطقه امن رسید. هر دو گل ام‌صلال را در بازی امشب ویکتور به ثمر رساند.

به گزارش فارس در دیگر دیدار همزمان امشب الریان، حریف آسیایی استقلال مقابل الخور صفر بر صفر متوقف شد تا الریان در ادامه روزهای بحرانی‌اش با 14 امتیاز در جایگاه سیزدهم جدول باقی بماند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها