jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۳۷۶۰۱   ۰۱ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۰:۵۳

واکنش تند وزیر ورزش به اتفاقات اخیر

هشدار وزیر ورزش به مدیران سرخابی

مدیران پرسپولیس و استقلال بلافاصله در پی پاسخگویی هستند و اگر تا لحظه هایی دیگر به وزیر پاسخ ندادند تعجب کنید.

هشدار وزیر ورزش به مدیران سرخابی

به گزارش جام جم ورزشی ، در پی اظهارات اخیر محمد رویانیان و علی فتح الله زاده مدیران سرخابی های فوتبال ، محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان علیه انتقادهای این دو به وزارت ورزش واکنش نشان داد. مدیران سرخابی که به دنبال هر آنچه به نفع شان نیست علیه افراد مصاحبه می کنند در چند روز گذشته بعد از شهرآورد بی کیفیت ، افراد و سازمان ها و باشگاههای مختلف را به باد انتقاد گرفتند. ابتدا بیانیه ای علیه صدا و سیما منتشر کردند و سپس در پی پاسخگویی به باشگاه سپاهان، رویانیان مطالبی علیه این تیم عنوان کرد که البته بیانیه سپاهان را به همراه داشت . رویانیان از وزارت ورزش و جوانان نیز در صحبت های خود انتقاد کرد که این بار وزیر اظهارات مدیر باشگاه پرسپولیس را بدون پاسخ نگذاشت. گودرزی گفت: متاسفانه در حوزه‌های مدیریتی، رفتار نیز باید در همان سطح باشد. در غیر این صورت بی‌اخلاقی به پایین‌تر از حد خود می‌رسد. متاسفانه شاهد برخی درگیری‌ها،‌حاشیه‌ها و جنگ‌های زرگری بودیم که زیبنده ورزش ایران نیست. نتیجه این مورد نیز بیشتر شدن بداخلاقی‌ها خواهد بود که برای ورزش زیبنده نخواهد بود. امیدواریم این‌ها در آینده تکرار نشود و مدیران ورزشی وارد جنگ‌های زرگری نشوند. در غیر این صورت اگر ادامه پیدا کند برای احترام به اخلاق تجدیدنظر خواهیم کرد.

رویانیان در مصاحبه های خود علیه وزارت ورزش و جوانان گفته بود این وزارت شهامت برکنار کردنش را ندارد که ظاهرا این قسمت حرف های او به مذاق گودرزی خوش نیامد و منجر به عکس العمل او شد.

با این واکنش صریح وزیر باید منتظر پاسخگویی مدیران سرخابی بود.کسانی که در حرف زدن بیشتر از شنیدن حرف ها طاقت دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها