دایی : راهی جز کسب 3 امتیاز نداریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: 3 امتیاز بازی با گسترش‌فولاد را می‌خواهیم تا همچنان در جمع مدعیان قهرمانی در لیگ برتر حضور داشته باشیم.
کد خبر: ۶۳۷۴۶۱
دایی : راهی جز کسب 3 امتیاز نداریم


 علی دایی که امروز به علت حضور زودهنگام در سالن نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های گسترش فولاد تبریز و پرسپولیس نتوانسته بود در حضور خبرنگاران صحبت کند در گفت‌وگو با دوربین‌های تلویزیونی درباره این دیدار گفت: این بازی برای ما مهم و حساس است و ما به هیچ عنوان دوست نداریم در این بازی امتیاز از دست بدهیم. البته می‌دانیم که شرایط بازی و امتیاز گرفتن در تبریز سخت است و تیم گسترش‌فولاد هم تیم خوبی است که از کادر فنی مجبی بهره‌ می‌برد و تا اینجای لیگ برتر هم نتایج خوبی گرفته است.

وی ادامه داد: ما فردا بازی سختی در مقابل این تیم داریم اما فقط سه امتیاز این بازی ما را راضی می‌کند چرا که می‌خواهیم در جمع مدعیان قهرمانی باقی بمانیم. اما می‌دانیم که کار برای گرفتن سه امتیاز سخت است.

به گزارش فارس ، سرمربی پرسپولیس در خصوص تعداد مصدوم یا محروم این تیم برای بازی فردا تصریح کرد: متاسفانه همانند بازی‌های قبل مهرداد کفشگری را به علت مصدومیت در اختیار نداریم اما خوشبختانه هیچ محروم و مصدوم دیگری در تیم ما وجود ندارد و با تمام قوا به مصاف گسترش‌فولاد خواهیم رفت.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها