شوخی جواد رضویان با رییس سازمان صدا و سیما و افتتاح شبکه قمر در کره ماه!

لحظاتی پیش در جریان برگزاری اختتامیه سومین جشنواره تلویزیونی جام جم،جواد رضویان در نقش رییس سازمان صدا وسیما در پنجاه سال بعد،صحبت های طنزآمیزی را مطرح کرد.
کد خبر: ۶۳۶۱۷۸
شوخی جواد رضویان با رییس سازمان صدا و سیما و افتتاح شبکه قمر در کره ماه!

رضویان در یک تماس تصویری سمبلیک کمدی از کره ماه، در نقش رییس سازمان صدا وسیما ظاهر شد و با رامین ناصر نصیر مجری این بخش به گفت و گو پرداخت.او بابیان اینکه مشغول راه اندازی شبکه قمر است، از چهره هایی چون سیروس مقدم،محمد حسین لطیفی و داود میر باقری با لفظ مرحوم و فلورا سام با لفظ مرحومه یاد کرد و افزود که آثار آنان را در کائنات رها کرده اند تا به وسیله آنها با موجودات بیگانه، رباتی چیزی و هر موجودی که در فضا وجود دارد ارتباط برقرار کنند و آنان نیز این آثار را تماشا کنند! او از عملکرد فاضل فردوسی پو، فرزند مرحوم عادل فردوسی پور نیز به خاطر ادامه دادن راه پدر در اجرای برنامه نود پس از پنجاه سال تقدیر کرد!جمله ای که با قهقهه های فردوسی پور همراه شد.

رضویان با ذکر اینکه الان خاله کوکب تا دستمزد چند میلیاردی دریافت نکند جلوی دوربین نمی رود(!)،درود  به ارواح کسانی چون مرحوم(!) میرباقری فرستاد که پنجاه سال پیش تنها با چند میلیارد سریال الف ویژه می ساختند!

او همچنین در ادامه شوخی هایش از گلایه برنامه سازان نسبت به پرداخت یکسال جلوتر و پیش پیش دستمزدها گفت که به این خاطر و به دلیل افزایش قیمت دلار و تورم سالانه،احساس دین نسبت به سازمان صداو سیما می کنند!

او وعده داد که بزودی هرجا که دانشگاه آزاد وجود دارد یک شبکه نیز تاسیس کند و طولی نمی کشد که برای هر نفر یک شبکه ایجاد شود.او از عزت الله ضرغامی نیز با عنوان مرحوم یاد کرد که زحمات او در پنجاه سال پیش موجب این پیشرفتها و تحقق سیاستهای افق رسانه ملی شده است.

او نقبی هم به سیاست زد و در پاسخ به سوالی از سوی ناصر نصیرگفت قصد دارد در مقابل درخواست آمریکایی ها یک نسخه از «خنده بازار» را به آنها اهدا کند.هرچند در بخش دیگری از صحبتهایش نیز گفت که همه کشورهای دنیا می توانند از تولیدات صداوسیما استفاده کنند به جز آمریکا که در تحریم صداو سیما قرار دارد.

پخش این بخش با واکنش مثبت حضار و خنده های آنان همراه بود و ضرغامی و دارابی نیز با خنده های پی دی پی به صحبتهای رضویان عکس العمل های جالبی داشتند.

بانی فیلم

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۴
nazi
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۹
۰
۰
عالی بود.
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۲
۰
۰
داش جواد عالللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللی بود خیلی با حالللللللللللللللللللللی .
ابراهیم جدیدی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
۰
۰
سلام
من متآسفانه موفق نشدم این قسمت از اختتامیه رو ببینم ولی دوستان میگن عالی بوده.
آقا سید واقعآ جای شما تو شبكه های سیما این مدت واقعا خالیه.
امیرمحمد
Ireland
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۹
۰
۰
لطفا فیلمش راهم برای دانلود بگذارید

نیازمندی ها