ابراهیم زاده جواب طالب لو را داد

مجموعه راه آهن همدل شده است تا یک بازی بسیار خوب برابر سپاهان انجام بدهیم.
کد خبر: ۶۳۵۹۸۴
ابراهیم زاده جواب طالب لو را داد

منصور ابراهیم‌زاده در نشست خبری قبل از دیدار تیم‌های فوتبال راه آهن با سپاهان که بعد از ظهر امروز چهارشنبه در سازمان لیگ برگزار شد، اظهار داشت: بعد از بازی هفته گذشته برابر گسترش فولاد تبریز که منجر به شکست ما شد و اتفاقاتی که در این بازی برای ما افتاد، تمامی مجموعه راه آهن همدل شده است تا با تمرینات منظم، یک بازی بسیار خوب را در مقابل سپاهان انجام دهیم.

وی افزود: در نیم فصل اول هم با این شرایط جلوی سپاهان بازی کردیم. سپاهان در حال حاضر شرایط خوبی دارد و این تیم آرام آرام خود را به صدر جدول نزدیک می‌کند. ضمن اینکه ما مرد روزهای سخت هستیم و تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا بتوانیم در بازی‌های آینده موفق باشیم.

سرمربی راه آهن در پاسخ به این سئوال که آیا بازیکنان شما بعد از باخت هفته گذشته چقدر برای بازی‌های بعدی انگیزه‌ دارند، گفت: همه ما با امید زنده هستیم و با امید مقابل تیم‌های دیگر بازی می‌کنیم. تلاش می‌کنیم با پیروزی نتیجه هفته قبل را جبران کنیم.

ابراهیم‌زاده همچنین درباره اینکه آیا از بازیکنان با تجربه تیمش برای مسابقات مشورت می‌گیرد یا خیر، تاکی کرد: من همیشه با اعضای کادر فنی و با تجربه‌های تیمم صحبت می‌کنم. همیشه به دنبال راهکار هستیم تا با مشورت گرفتن از همدیگر موفق باشیم.

وی همچنین درباره صحبت‌های تند وحید طالب لو دروازه بان راه آهن علیه کادر فنی، تاکید کرد: من به صورت کلی راجع به این قضیه صحبت می‌کنم. همه می‌دانند که نظر اول و آخر را در هر تیمی سرمربی تیم می‌دهد. حتی زمانی که بازیکنان می‌خواهند به باشگاه بروند، سرمربی درباره نفرات صحبت می‌کند ولی اینکه چه کسی داخل زمین قرار می‌گیرد با انتخاب من است.

تیم‌های فوتبال راه آهن و سپاهان در هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال فردا پنجشنبه در ورزشگاه راه آهن اکباتان به مصاف هم خواهند رفت.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها