jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۳۵۸۸۴   ۲۵ دی ۱۳۹۲  |  ۱۱:۲۰

زن جوانی که شبانه از آرایشگاه‌های زنانه در مشهد سرقت می‌کرد ، از سوی پلیس آگاهی استان خراسان رضوی دستگیر شد.

به گزارش جام جم سرا، سرهنگ احد کریمی فرمانده انتظامی مشهد در این باره گفت: چندی پیش زن آرایشگری با حضور در پلیس آگاهی، از زنی جوان به اتهام سرقت پول و مقادیری از جواهراتش شکایت کرد.
در تحقیق از شاکی معلوم شد، در ساعات پایانی کارش، زنی به عنوان مشتری وارد آرایشگاه شده و وقتی در حال آماده کردن رنگ مو بوده، ناگهان متوجه شده زن مشتری نیست و از کیفش پول و مقادیری طلا سرقت شده است.
وی افزود: با تشکیل پرونده و به دست آمدن تصویر رایانه‌ای متهم فراری، جستجو برای دستگیری زن سارق آغاز شد تا اینکه صاحبان چند آرایشگاه دیگر نیز با حضور در پلیس آگاهی، از سرقت اموالشان از سوی یک زن جوان شکایت کردند.
فرمانده انتظامی مشهد یادآور شد: در بررسی‌ها مشخص شد شیوه دزدی‌ها یکسان بوده و تصاویر رایانه‌ای به دست آمده از زن سارق نیز با هم مطابقت دارد و او‌‌ همان سارق تحت تعقیب پلیس است. در حالی که تحقیقات ادامه داشت دو روز پیش زنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و برای دستگیری زنی که به آرایشگاهش دستبرد زده، کمک خواست.
وی خاطرنشان کرد: ماموران با اعزام به محل و تحقیق از مالباخته متوجه شدند مشخصات زن سارق با‌‌ همان متهمی که در تعقیبش هستند، مطابقت دارد بنابراین به جستجو در محله پرداختند و متهم فراری را که در حال پرسه زدن مقابل آرایشگاه دیگری بود، شناسایی و دستگیر کردند.
متهم با انتقال به پلیس آگاهی، به جرمش اعتراف و عنوان کرد ۲۱ سال دارد و مدتی است از آرایشگاه‌ها دزدی می‌کند.
بنا بر این گزارش، متهم با قرار قانونی روانه زندان شد. تحقیقات تکمیلی از وی برای برملا شدن دیگر جرایمش ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

تهران به تعبیر بسیاری از اساتید و فعالان فرهنگی به عنوان پایتخت فرهنگی کشور محسوب می‌شود و بیشتر رویدادهای مهم فرهنگی و هنری و رسانه‌ای کشور در حوزه این کلانشهر روی می‌دهد و به نوعی جهتگیری و سمت و سوی فعالیت‌ های فرهنگی کشور در ارتباط با فعالیت‌ های انجام شده در این کلانشهر تعریف می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر