jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۳۵۸۸۴ ۲۵ دی ۱۳۹۲  |  ۱۱:۲۰

زن جوانی که شبانه از آرایشگاه‌های زنانه در مشهد سرقت می‌کرد ، از سوی پلیس آگاهی استان خراسان رضوی دستگیر شد.

به گزارش جام جم سرا، سرهنگ احد کریمی فرمانده انتظامی مشهد در این باره گفت: چندی پیش زن آرایشگری با حضور در پلیس آگاهی، از زنی جوان به اتهام سرقت پول و مقادیری از جواهراتش شکایت کرد.
در تحقیق از شاکی معلوم شد، در ساعات پایانی کارش، زنی به عنوان مشتری وارد آرایشگاه شده و وقتی در حال آماده کردن رنگ مو بوده، ناگهان متوجه شده زن مشتری نیست و از کیفش پول و مقادیری طلا سرقت شده است.
وی افزود: با تشکیل پرونده و به دست آمدن تصویر رایانه‌ای متهم فراری، جستجو برای دستگیری زن سارق آغاز شد تا اینکه صاحبان چند آرایشگاه دیگر نیز با حضور در پلیس آگاهی، از سرقت اموالشان از سوی یک زن جوان شکایت کردند.
فرمانده انتظامی مشهد یادآور شد: در بررسی‌ها مشخص شد شیوه دزدی‌ها یکسان بوده و تصاویر رایانه‌ای به دست آمده از زن سارق نیز با هم مطابقت دارد و او‌‌ همان سارق تحت تعقیب پلیس است. در حالی که تحقیقات ادامه داشت دو روز پیش زنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و برای دستگیری زنی که به آرایشگاهش دستبرد زده، کمک خواست.
وی خاطرنشان کرد: ماموران با اعزام به محل و تحقیق از مالباخته متوجه شدند مشخصات زن سارق با‌‌ همان متهمی که در تعقیبش هستند، مطابقت دارد بنابراین به جستجو در محله پرداختند و متهم فراری را که در حال پرسه زدن مقابل آرایشگاه دیگری بود، شناسایی و دستگیر کردند.
متهم با انتقال به پلیس آگاهی، به جرمش اعتراف و عنوان کرد ۲۱ سال دارد و مدتی است از آرایشگاه‌ها دزدی می‌کند.
بنا بر این گزارش، متهم با قرار قانونی روانه زندان شد. تحقیقات تکمیلی از وی برای برملا شدن دیگر جرایمش ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر