آخرین جمله‌های متخصص جلوه‌های ویژه سینما، قربانی انفجار در سر صحنه "معراجی‌ها" + عکس

کد خبر: ۶۳۴۱۹۹
آخرین جمله‌های متخصص جلوه‌های ویژه سینما، قربانی انفجار در سر صحنه "معراجی‌ها" + عکس

جواد شریفی راد، متخصص جلوه‌های ویژه سینمای ایران، ساعاتی پیش و سر صحنه معراجی‌ها، ساخته مسعود ده‌نمکی، جان باخت. او از جمله نام‌آوران سینمای ایران در رشته خودش بود.

حمید داودآبادی از همکاران مسعود ده‌نمکی در ساخت اخراجی‌ها، در یادداشتی در صفحه فیس بوک‌اش به این ضایعه واکنش نشان داده است و آخرین جمله‌های شریفی‌راد خطاب به ده‌نمکی را نقل کرده است. او نوشته:

متاسفانه ساعتی پیش، بر اثر حادثه ای ناگوار در سر صحنه ساخت سریال معراجی ها، پنج نفر جان باختند.

"جواد شریفی راد" متخصص انفجارات فیلم های سینمایی که سابقه بالایی در این زمینه داشت، هنگامی که مشغول آماده سازی مواد برای ایجاد صحنه های جنگی فیلم بود، چاشنی مواد در دستش منفجر شد.

بر اثر انفجار عظیمی که در خودروی شریفی راد ایجاد شد، "علی اکبر رنجبر" (مدیرعامل شهرک سینمایی دفاع مقدس)، مهدی مرادی دستیار جلوه های ویژه ، رضا فرجی جانشین تولید فیلم، و یکی از کارگران در این حادثه کشته شدند.

مرحوم جواد شریفی راد، دقایقی پیش از حادثه، در فاصله ده متری محل انفجار، درباره ساخت صحنه های جنگی معراجی ها، به مسعود دهنمکی کارگردان سریال گفته بود:

"می خواهم برایت یک کربلای 5 بزرگ ایجاد کنم."

درگذشت این عزیزان زحمت کش را که در راه ترویج فرهنگ دفاع مقدس فدا شدند، به خانواده های داغدار، کارگردان و عوامل سریال، اهالی سینما و هنر تسلیت عرض می کنم.

کافه سینما

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها