بازگشت «درشوره‌زار» به «ایرانشهر»

اجرای نمایش «در شوره‌زار» که به دلیل مصدومیت رویا میرعلمی بازیگر آن متوقف شده بود،‌ از سر گرفته می‌شود و قرار است نسیم ادبی دیگر بازیگر تئاتر، نقش رویا میرعلمی را بازی کند.
کد خبر: ۶۳۴۱۹۶

حسین کیانی نویسنده و کارگردان این نمایش به ایسنا گفت: در جلسه‌ای که با بازیگران نمایش داشتیم به این نتیجه رسیدیم که خیلی تلخ و دردناک است که اجرایمان این گونه به پایان برسد. همه بچه‌ها از جمله رویا میرعلمی دوست داشتند اجرای نمایش ادامه پیدا کند تا با این شکل دردناک تمام نشود.کیانی از جایگزین شدن نسیم ادبی به عنوان بازیگر نقش «افسون» که رویا میرعلمی نقش آن را بازی می‌کرد، خبر داد و افزود: با نسیم ادبی صحبت کردیم و قرار شد به مدت سه روز تمرین کنیم و اجرای‌مان از فردا شب در تماشاخانه ایرانشهر ادامه خواهد داشت.او با قدردانی از همراهی نسیم ادبی با گروه اجرایی نمایش «در شوره‌زار» اضافه کرد: ایشان خیلی شهامت و فداکاری به خرج داد و این مسئولیت دشوار را پذیرفت چون واقعا این گونه تمام شدن نمایش برای گروه غم انگیز و دردناک بود اما نسیم ادبی با شهامت و فداکاری خود، این سختی را پذیرفت.

به گفته این هنرمند، نمایش «در شوره‌زار» که پیش از این برای شرکت در بخش مرور جشنواره تئاتر فجر انتخاب شده بود، در همین بخش در جشنواره نیز روی صحنه خواهد رفت.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها