«رضا صادقی»، «شهاب رمضان» و «عماد طالب‌زاده»؛ برای بیماران سرطانی خواندند

ترانه «تو چقدر زیبایی» برای سرطانی ها

چند تن از چهره های پاپ در اقدامی جالب قطعه ای مشترک را برای تشویق بیماران سرطانی برای مبارزه با بیماری شان منتشر می کنند.
کد خبر: ۶۳۳۷۸۱
ترانه «تو چقدر زیبایی» برای سرطانی ها

رضا صادقی، شهاب رمضان و عماد طالب زاده در اقدامی خیرخواهانه با اثری که در آن «ترانه مکرم» و «علی استیری» نیز نقش دارند و تنظیم این قطعه را «پوریا حیدری» انجام داده، قطعه «تو چقدر زیبایی» را به بیماران سرطانی تقدیم می کنند.
«رضا صادقی» در این باره گفت: «این اثر را کاملا برای دلهایمان ساختیم و این بار قرار است نه برای گوش ها، بلکه برای دلها بخوانیم.»
وی افزود: «این همکاری جرقه ای است برای فعالیت های بزرگتری در این مسیر که به مرور بیشتر و بیشتر به آنها خواهیم پرداخت. شخصا تصمیم گرفته ام که از این به بعد کمی از خوانندگی صرف و کنسرت و آلبوم دور شوم و کمی هم درباره دغدغه های اجتماعی و مردم ام، حرف بزنم و بخوانم. این دغدغه همه ماست و من «رضا صادقی» می خواهم با این کار به آن بیمار سرطانی معصوم و با احساس بگویم من هم یک سرطانی ام و پا به پای تو با این درد مبارزه می کنم. سرطان تو باعث شده موهایت بریزد ولی سرطان من کینه و غروری است که دچارش شده ام. خدا با توست و موها و زندگی ات را حتما به تو بر می گرداند ولی خیلی چیزها از من به باد رفته و دیگر بر نمی گردد. خنده خدا در انتظار توست، پس تو هم بخند تا با انرژی تمام به جنگ بیماری ات بروی.»
این خواننده در انتهای صحبت هایش درباره تولد این قطعه بعد از انتشار شایعه سرطان یکی از خواننده های پاپ کشور توضیح داد: «امیدوارم که آن دوست خوب هر چه زودتر با انرژی و قدرت تمام به جنگ سرطان برود. اصلا شاید همه ما هم برای انرژی دادن و همدردی با او و دیگر بیماران سرطانی، در کنسرت تهران موهایمان را از ته بتراشیم و با شمایلی جدید روی سن برویم. همه آدمها زنده به امید و پشتوانه اند و مطمئن باشید در این مسیر با تمام قدرت جلو خواهیم رفت تا امید و پشتگرمی همه این دوستان نازنین و ساده و صبور باشیم.»
منبع: موسیقی ما 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها