jamejamonline
ورزشی فوتسال کد خبر: ۶۳۰۹۸۰   ۰۸ دی ۱۳۹۲  |  ۱۹:۲۹

دبیری قهرمان نیم‌فصل لیگ فوتسال

شمسایی فاتح دوئل حساس با صانعی

دبیری تبریز با هدایت وحید شمسایی از سد دبیری تهران گذشت تا به عنوان قهرمانی نیم فصل لیگ برتر فوتسال دست یابد.

شمسایی فاتح دوئل حساس با صانعی

به گزارش ایسنا ، در دو بازی معوقه هفته سیزدهم لیگ برتر فوتسال از ساعت 16 امروز (یکشنبه) دو تیم تاسیسات دریایی تهران و دبیری تبریز در ورزشگاه دستگردی تهران به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه 5 بر 2 به سود یاران وحید شمسایی به پایان رسید تا این تیم با کسب 3 امتیاز بیشتر از گیتی‌پسند قهرمان نیم فصل لیگ برتر فوتسال شود. گل‌های این بازی را وحید شمسایی، جواد اصغری مقدم، رشید قلی‌پور (دو گل)، وحید قاسمی به ثمر رساندند و دو گل تاسیسات دریایی را کلسون برزیلی و محمد زارعی وارد دروازه دبیری کردند.

از نکات جالب این بازی مهمان پرتعداد آن بود. حسین شمس، محمود خوراکچی، علیرضا سهرابی و سیدرضا افتخاری از نزدیک این بازی را تماشا کردند و اتفاق جالب‌تر آنکه افتخاری در پایان بازی به رختکن دبیری رفته و دقایقی را با وحید شمسایی و کادر فنی و بازیکنان این تیم صحبت کرد.

در دیگر بازی امروز تیم‌های حفاری اهواز و شهرداری تبریز به نتیجه تساوی 2 بر 2 رضایت دادند.

به گزار ش ایسنا هفته چهاردهم لیگ برتر فوتسال از 13 دی آغاز خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر