jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۳۰۹۳۳   ۰۸ دی ۱۳۹۲  |  ۱۸:۰۸
اسکوچیچ: استقلال با کرنر و کمک داور برد!

دراگان اسکوچیچ می‌گوید استقلال روی دو ضربه کرنر مقابل این تیم به پیروزی رسید و معتقد است داور به رقم خوردن این نتیجه کمک کرده است.

 سرمربی ملوان در نشست خبری پس از بازی تیمش برابر ملوان اظهار کرد: پیش از هر چیز برای این برد به استقلال تبریک می‌گویم. ما بازی را باختیم آن هم روی دو سانتر از کرنر. در بازی قبل هم مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی به همین طریق باختیم. این مسئله را می‌دانستیم. یک بازیکن بیشتر روی پرشها گذاشتیم اما واقعا آن‌ها در این بخش خوب هستند و داور هم که کارشان را با اخراج بازیکن ما راحت تر کرد.

او ادامه داد: شما بازی پرسپولیس و ملوان را دیدید. در آن بازی صادقیان با آرنج خود به سر بازیکن من زد و کارت قرمز نگرفت. الان بازیکن من فقط به خاطر صحبت با داور اخراج شد. اگر قانونی وجود دارد باید برای همه تیم‌ها یکسان باشد. می‌دانم این داور سابقا برای ملوان چه کارهایی کرده است. وقتی که قیافه او را می‌بینم تا یک ماه خوش‌شانسی نمی‌آورم. ما یک بازیکن عقب افتادیم و در این شرایط کار واقعا سخت می‌شود و همان طور که گفتم روی دو کرنر بازی را باختیم در صورتی که اگر بازیکن ما اخراج نمی‌شد می‌توانستیم شرایط بازی را به نحو دیگری رقم بزنیم.

اسکوچیچ درباره سوالی مبنی بر انتخاب مالک جدید ملوان گفت: ببینید مالکان جدید به باشگاه آمده‌اند. ما باید به آن‌ها وقت دهیم. آن‌ها نمی‌توانند در 5 روز همه کار انجام دهند. امیدوارم به طریق درست تیم را مدیریت کنند.

او در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید آیا همان گونه که بعد از بازی با پرسپولیس به این تیم احترام گذاشتید، به استقلال هم احترام می‌گذارید، گفت: فرق بین استقلال و پرسپولیس و ملوان همین است. من این را نمی‌خواهم بگویم ولی واقعیت این است در اسپانیا هم فرق بین بارسا و رئال و سایر باشگاه‌ها همین گونه است. به هر حال من به خاطر همین ناراحتم اما شاید هم ملوان به جایی برسد که باشگاه دیگری شود. تفاوت همین است. / ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر