jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۲۹۲۰۶   ۰۳ دی ۱۳۹۲  |  ۱۶:۲۴

چهل و یکمین شماره ماهنامه سفر ویژه آذرماه حاوی مطالب جذاب و خواندنی منتشر شد. گزارش اختصاصی این شماره ماهنامه سفر به ظرفیت های گردشگری قزاقستان و دو شهر آلماتی و آستانا اختصاص دارد.

همچنین مقاصد گرم و دیدنی ایران را برای روزهای سرد پیشنهاد داده است. در این شماره ظرفیت های گردشگری بوشهر، مناطق کویری، سیستان و بلوچستان و چابهار به رشته تحریر درآمده است.

این شماره شامل موضوعات جذابی همچون سهم جوامع محلی در توسعه بوم گردی ، رویای طلایی سفر با کشتی تفریحی، پیشنهادهای گرم برای روزهای سرد است و البته پرونده ای پر و پیمان درباره چوگان و تمام حواشی اش را هم می توانید در این شماره بخوانید.

در بخش دیگری از این شماره اطلاعاتی درباره سفر با کشتی کروز‌ و پزشکی سلامت منتشر شده است که این شماره را می‌توانید از کیوسک‌های مطبوعاتی در سراسر کشور تهیه کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر