jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۲۸۷۲۳   ۰۲ دی ۱۳۹۲  |  ۱۱:۰۳
پخش زنده دیدارهای ملوان انزلی - پرسپولیس  و  استقلال - داماش گیلان

دیدار ملوان انزلی - پرسپولیس  و  استقلال - داماش گیلان  سه شنبه 3دی به ترتیب از ساعت 14:30و 16:30به صورت زنده روی آنتن شبکه سه می رود .

به گزارش روابط عمومی شبکه سه سیما این مسابقات از سری مسابقات لیگ برتر جام خلیج فارس است  . دیدار ملوان انزلی - پرسپولیس در ورزشگاه تختی انزلی و    استقلال - داماش گیلان در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد . گزارش مسابقه  استقلال - داماش را پیمان یوسفی و اجرای هر دو دیدار بر عهده مزدک میرزایی است.

این مسابقات  در قالب برنامه  فوتبال برتر کاری  از گروه ورزش شبکه سه سیما است که مسابقات لیگ برتر، جام حذفی و مسابقات باشگاه های ایران در سطح آسیایی و مسابقات دوستانه  را پوشش می دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر