«استرداد» 600 میلیونی شد

آخرین آمار فروش فیلم‌های روی پرده

فروش فیلم «استرداد» به 560 میلیون تومان، فیلم «سر به مهر» به 132 میلیون تومان، فیلم «جیب‌بر خیابان جنوبی» به 120 میلیون تومان، فیلم «تنهای تنهای تنها» به 101 میلیون تومان و فیلم «ابرهای ارغوانی» به 70 میلیون تومان رسید.
کد خبر: ۶۲۷۸۶۹
آخرین آمار فروش فیلم‌های روی پرده

غلامرضا فرجی، مدیر دفتر پخش حوزه‌ هنری درباره آمار فروش فیلم «سر به مهر» گفت: این فیلم 27 آذرماه هشت‌ میلیون تومان و شب گذشته (پنجشنبه، 28 آذرماه) 17 میلیون و 500 هزار تومان فروش داشت.

وی درباره‌ فروش «تنهای تنهای تنها» نیز گفت: این فیلم چهارشنبه‌ هفته‌ گذشته دو میلیون و 200 هزار تومان و پنجشنبه نیز چهار میلیون و 500 هزار تومان فروش داشت.

«خسته نباشید» فقط در سینما آزادی

فرجی درباره‌ وضعیت فروش و اکران «خسته نباشید» محسن قرایی و افشین هاشمی هم اظهار کرد: این فیلم از چهارشنبه (27 آذرماه) فقط در سینما «آزادی» اکران شده و طی دو روز، فروش آن فقط در این سینما به 11 میلیون تومان رسیده است.

«جیب‌بر خیابان جنوبی»

امیر قطبی از موسسه‌ پخش فیلمیران هم درباره‌ فروش «جیب‌بر خیابان جنوبی» به کارگردانی سیاوش اسعدی بیان کرد: این فیلم در طول 9 روز اکران در 21 سینمای تهرانی، 100 میلیون تومان فروش داشته است.

وی افزود: همچنین فروش فیلم در شهرستان‌ها با وجود آن‌ که سه - چهار روز بیشتر از آن نگذشته، به 20 میلیون تومان رسیده است.

سعید خانی از مدیر پخش دفتر نسیم صبا هم درباره‌ فروش «استرداد» گفت: فروش «استرداد» تا پنجشنبه شب (28 آذرماه) در تهران به 400 میلیون تومان و در شهرستان‌ها به 160 میلیون تومان رسیده است.

وی افزود: اکران «استرداد» در 14 سینمای تهران و 22 سینمای شهرستان ادامه دارد.

«ابرهای ارغوانی»

حبیب اسماعیلی، پخش‌کننده‌ «ابرهای ارغوانی» به کارگردانی سیامک شایقی هم درباره‌ فروش این فیلم اظهار کرد: فروش «ابرهای ارغوانی» در 14 سینمای تهرانی به 50 میلیون تومان و در شش سینمای شهرستانی به 20 میلیون تومان رسیده است.(ایسنا)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها