jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۲۷۳۰۷   ۲۷ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۰:۳۲

به دنبال اتمام قرارداد با سن خوزه

بیت آشور هم لژیونر اروپایی می شود

مدافع تیم ملی فوتبال ایران ممکن است لیگ آمریکا را ترک کرده و راهی یک تیم اروپایی شود.

بیت آشور هم لژیونر اروپایی می شود

پس از آنکه جاستین مورو و استیون بیت آشور به ترتیب 28 و 30 بار در ترکیب سن خوزه ارث کوییک قرار گرفتند، به آنها دو هم‌تیمی جدا نشدنی داده شد. آنها هم‌ اتاقی نیز هستند و در ترکیب تیمشان در دیدار پیش فصل مقابل چلسی نیز قرار گرفتند.

اکنون نیز به نظر می‌رسد که این دو بخواهند با هم از سن خوزه ارث کوییک خارج شوند.

مورو با آمدن جوردن استیوارت از ترکیب اولیه سن خوزه کنار گذاشته شد. او روز سه شنبه با مبلغی که هنوز فاش نشده راهی باشگاه تورنتو شد. جان دویل، مدیر باشگاه سن خوزه نیز به طی تماس تلفنی به سایت MLSsoccer.com گفته که فکر نمی‌کند استیون بیت آشور نیز که قراردادش با این باشگاه به پایان رسیده در این تیم بازی کند.

«با بیت آشور صحبت کردم و از او پرسیدم که فکرش برای آینده چیست. او پاسخ داد که فکر می‌کند می‌خواهد فوتبالش را در اروپا ادامه دهد. به هیچ وجه او را به خاطر این کارش سرزنش نمی‌کنم. او بازیکنی جوانی است و می‌خواهد ببیند می‌تواند در آنجا به کار ادامه دهد یا نه. دستمزدها در اروپا از بیشتر از MLS هستند. او اخیرا در تیم ملی فوتبال ایران نیز به میدان رفته و می‌خواهد با حضور در اروپا خود را در اوج نگه دارد. خواسته او را درک می‌کنیم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر