jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۲۵۰۸۷   ۲۰ آذر ۱۳۹۲  |  ۲۱:۱۲

پنج عضو باندی که در زمینه خرید و فروش اشیای عتیقه فعالیت می‌کردند، از سوی پلیس امنیت عمومی آذربایجان‌غربی دستگیر شدند.

به گزارش ایسنا، سرهنگ رحیم جهانبخش، رئیس پلیس امنیت عمومی آذربایجان‌غربی در جمع خبرنگاران گفت: در پی گزارش‌‌هایی در ارتباط با فعالیت باندی به سرکردگی فردی سابقه‌دار در زمینه تهیه و توزیع اشیای عتیقه در شهرستان خوی و شهرهای همجوار، بررسی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت استان قرار گرفت و پس از چند روز کار اطلاعاتی، اعضای باند در شهرستان ارومیه شناسایی شدند و زیرنظر قرار گرفتند.

وی افزود: در ادامه با هماهنگی‌ قضایی، در بازرسی از منازل این افراد انواع اشیای عتیقه اعم از ظروف تزئینی، سفال، سنگ‌های قیمتی، سکه، تسبیح، گردنبند و دستبند و همچنین سه تیغه قمه و یک قبضه سلاح شکاری تک‌لول کشف و ضبط شد. جهانبخش یادآور شد: پنج عضو این باند دستگیر شدند و از آنها دو دستگاه خودرو نیز توقیف شد. تحقیق از متهمان با تشکیل پرونده و کسب نظر کارشناسان میراث فرهنگی ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر