jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۲۴۳۹۲   ۱۹ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۲:۰۶

کمبود فرمانده در میان توپچی ها

ویرا: آرسنال قهرمان نمی شود

آرسنال در لیگ برتر جزیره یکه تاز است و خوب نتیجه می گیرد. بسیاری این تیم را شانس نخست قهرمانی در این فصل می دانند.

ویرا: آرسنال قهرمان نمی شود

سایت جام جم ورزشی- با وجود نتیجه گیری خوب آرسنال در این فصل از لیگ برتر کاپیتان سابق این تیم یعنی پاتریک ویرا در اظهار نظری عجیب مدعی شد که این تیم فاقد ویژگی های لازم برای قهرمان شدن است. ویرا در این باره گفت: وقتی به آرسنال نگاه می کنید بازی هایی زیبایی از این تیم می بینید اما گاهی اوقات در فوتبال واقعا لازم است برای نتیجه گیری از فکر بازی زیبا بیرون بیایید در حالی که آرسنال بیش از اندازه سعی می کند فوتبال زیبای خود را به نمایش بگذارد و عرض اندام کند. کاپیتان سابق آرسنال افزود: در آرسنال یک نوع کمبود فرماندهی احساس می شود. آرسنالی ها دیگر در ترکیب خود بازیکنانی نظیر تونی آدامز، مارتین کوئن و یا سول کمپل را ندارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر