برای بررسی همکاری با خودروسازان داخلی؛

مدیران ارشد رنو و پژو فرانسه به ایران می‌آیند

در حالی که در سال‌های اخیر ادامه همکاری دو خودروساز بزرگ فرانسه با خودروسازان ایرانی در هاله ای از ابهام قرار گرفته بود، اما اکنون پس از توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 در ژنو مدیران ارشد شرکت‌های رنو و پژو فرانسه به ایران می آیند.
کد خبر: ۶۱۹۵۵۸
مدیران ارشد رنو و پژو فرانسه به ایران می‌آیند

دو هیات متشکل از مدیران بلندپایه این دو شرکت فرانسوی قرار است برای حضور در کنفرانس بین المللی صنعت خودرو ایران به تهران بیایند و در حاشیه این همایش راهکارهای از سرگیری و ادامه همکاری ها با خودروسازان ایرانی را بررسی کنند.

شرکت رنو فرانسه با قائم مقام ارشد و هیات همراهی متشکل از مدیران بلند پایه خود در این کنفرانس حضور می یابد و از شرکت پژو - سیتروئن نیز یکی از اعضای هیات مدیره این گروه خودروسازی به همراه قائم مقام شرکت پژو و چند تن از مدیران آن حضور خواهند یافت.

در همین حال، شرکت پژو فرانسه که به واسطه همکاری با گروه صنعتی ایران خودرو، سالها در بازار ایران حضور داشته و پس از اعمال تحریم های غرب همکاری های خود را کمرنگ کرده بود، با مشکلات متعدد اقتصادی مواجه شد و مجبور به اخراج هزاران نفر از کارگران خود شده بود.

مدیران ارشد شرکت پژو امیدوارند تا با رفع این محدودیت ها و پس از حضور در کنفرانس بین المللی صنعت خودرو ایران زمینه های توسعه همکاری ها را بررسی کرده و روزنه ای برای حضور مجدد در بازار ایران پیدا کنند.

شرکت رنو فرانسه نیز تلاش کرده است تا با یک تیم منسجم از مدیران خود در این کنفرانس حضور یافته تا زمینه حضور مستمر در بازار خودرو ایران و خاورمیانه را فراهم کند.

پیشتر این خودروساز فرانسوی شرکت رنو خاورمیانه را با مرکزیت ایران تاسیس کرده بود، تا به واسطه ظرفیت های موجود در صنعت خودرو و قطعه سازی ایران بتواند سهم قابل قبولی از بازار منطقه خاورمیانه را به خود اختصاص دهد.

در همین حال حضور هیات های جداگانه ای از شرکت خودروسازی اشکودا جمهوری چک، ماهیندرا هند، شرکت طراحی خودرو پنین فارینا ایتالیا، شرکت های بریلیانس، چانگان، FAW، زوتی، گریت وال و هایما از چین و دهها گروه دیگر از شرکت های خودروسازی و قطعه سازی دیگر کشورهای جهان برای حضور در کنفرانس بین المللی صنعت خودرو ایران قطعی شده است.

کنفرانس بین المللی صنعت خودرو ایران نهم آذرماه سال جاری مطابق با 30 نوامبر 2013 در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران برپا خواهد شد.(مهر)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۷
رضا
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۸ - ۰۶ آذر ۱۳۹۲
۰
۰
لطفا از شركتهای خودرو سازی امریكایی هم دعوت به عمل بیاد ا نگاهی به صنایع خودرو سازی ‌كره جنوبی و ژاپن میتوان نتیجه سرمایه گذاری امریكایی ها رو با رقیب اروپایی پژو و رنو مقایسه كرد.امیدوارم منافع ملی جای سلایق شخصی و سودهای موردی رو بگیره...
یه بنده خدا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۵ - ۰۶ آذر ۱۳۹۲
۰
۰
لطفا شما كه می توانید؛ به مدیران این مجموعه ها بفرمایید توجه داشته باشند كه به خاطر رفتار سیاسی این شركت ها مردم ما مجبور شدند خودروها را بسیار گران تر از قیمت واقعی بخرند و شركت ها قطعات ضعیف چینی روی ماشین ها قرار دادند و برخی از این ماشین ها، ارابه مرگ مردم این سرزمین شد. لطف كنند و برای یك بار هم كه شده عرق ملی داشته باشند و جلوی ورود این جور شركت ها رو به ایران بگیرند. یك دفعه هم ما دست بالا رو بگیریم.
همایون
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۵ - ۰۶ آذر ۱۳۹۲
۰
۰
عشق است
نظر
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۰ - ۰۶ آذر ۱۳۹۲
۰
۰
من یه ایرانی هستم می خوام یه خودرو بخرم . می خوام از تولید كننده داخلی خودرو بخرم اما واقعا اینقدر كه من به اون تولید كننده اعتماد می كنم ایا اون تولید كننده هم برای من و سلامتی خودم و خانواده ام ارزش قائل میشه . با خرید خودوری داخلی با كیفیت پایین من به عنوان مصرف كننده قربانی این می شم . و این انصاف نیست . پس مجبورم خودور از همون كشوری رو بخرم كه درخیلی موارد به كشور من خیانت می كنه اما در فروش خودرو خیانت نمی كنه و كیفیت خودورش در حدی بوده كه باوجود اینكه خیانتش به كشورما مشخص شده اما بازهم ما حاضریم ازشون خودور بخریم یعنی مجبوریم پس به جای اینكه تبلیغ خرید كالای ایرانی كنید اول تبلیغ تولید كالای با كیفیت ایرانی رو مد نظر قرار بدید .
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۰ - ۰۶ آذر ۱۳۹۲
۰
۰
فقط یك كم غرور لازمه كه بعداز آن همه ناجوانمردی فرانسوی ها مسئولین ما اینها رو به كشور راه ندن
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۲ - ۰۶ آذر ۱۳۹۲
۰
۰
گل گفتی آقا حسین
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۳ - ۰۶ آذر ۱۳۹۲
۰
۰
تو رو خدا حالمون دیگه از این ماشین تكراری به هم میخوره برید سراغ یه برند دیگه بس از بس اسم پژو را شنیدیم

نیازمندی ها