jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۰۹۸۶۷ ۰۵ آبان ۱۳۹۲  |  ۱۴:۱۸

به گفتهٔ معاون امور اجتماعی بهزیستی هرمزگان، بیشترین مراجعه به مراکزی همانند ۱۲۳ و مداخله در بحران، مرتبط با اختلافات خانوادگی و همسرآزاری است.

به گزارش جام جم سرا به نقل از خبرگزاری فارس- مرتضی فیضی صبح امروز در حاشیه دیدار بازرسان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بهزیستی هرمزگان گفت: این بازرسان از مراکز اورژانس اجتماعی و خط تلفن ۱۲۳، پایگاه خدمات اجتماعی چاهستانی‌ها، مرکز مداخله در بحران، بازپروری زنان و خانه سلامت بازدید کرده‌اند.
وی با تشریح عملکرد این مراکز در شش ماهه نخست سال جاری افزود: بیشترین تماس‌های تلفنی با تلفن ۱۲۳ در خصوص اختلافات خانوادگی بوده و در طول شش ماه نخست سال جاری تعداد هزار و ۴۹۴ تماس تلفنی با این مرکز حاصل شده است.
این مسئول از ارائه خدمات ۲۴ ساعته به تمامی تماس گیرندگان با خط مذکور اشاره و اضافه کرد: این امر از مهم‌ترین اهداف راه‌اندازی این مرکز توسط بهزیستی است.
وی هدف از راه‌اندازی پایگاه‌های خدمات اجتماعی را شناسایی آسیب‌های اجتماعی و کاهش آسیب در این مناطق و توانمندسازی مردم محلات از طریق برگزاری کلاس‌های آموزشی عنوان کرد و گفت: بیشترین دلیل مراجعه افراد به مرکز مداخله در بحران‌های اجتماعی اختلافات خانوادگی و بیشترین دلیل مراجعه افراد به تیم خدمات اجتماعی سیار در درجه نخست، همسر آزاری و در درجه دوم اختلافات خانوادگی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر