jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۰۹۵۲۸   ۰۴ آبان ۱۳۹۲  |  ۱۴:۴۹

پولادی و کفشگری باز هم بازی نمی کنند

آخرین شرایط مصدومان پرسپولیس

مهرداد پولادی تنها بازیکن پرسپولیس است که در شرایط مسابقه قرار ندارد .

آخرین شرایط مصدومان پرسپولیس

سایت جام جم ورزشی- کادر پزشکی تیم فوتبال پرسپولیس به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد؛ محمدرضا خلعتبری در شرایط مطلوبی به سر می برد و با انجام تمرینات، خود را در شرایط مسابقه نشان داد. مشکل مهرداد کفشگری هم برطرف شده است و به جهت آنکه در بازی با راه آهن محروم است، ترجیح داده شد زمان بیشتری در اختیار وی قرار بگیرد تا اطمینان خاطر بیشتری حاصل شود.

کادر پزشکی پرسپولیس شرایط بازیکنان سرماخورده تیم مانند؛ حمیدرضا علی عسگری و علیرضا حقیقی را هم تحت کنترل و برای بازی با راه آهن آماده اعلام کرد.

بنابر اعلام کادر پزشکی، مهرداد پولادی تنها بازیکن حال حاضر تیم است که در شرایط مسابقه قرار ندارد و او هم باید دوره بدنسازی خود را کامل کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر