jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۰۹۵۲۸   ۰۴ آبان ۱۳۹۲  |  ۱۴:۴۹

پولادی و کفشگری باز هم بازی نمی کنند

آخرین شرایط مصدومان پرسپولیس

مهرداد پولادی تنها بازیکن پرسپولیس است که در شرایط مسابقه قرار ندارد .

آخرین شرایط مصدومان پرسپولیس

سایت جام جم ورزشی- کادر پزشکی تیم فوتبال پرسپولیس به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد؛ محمدرضا خلعتبری در شرایط مطلوبی به سر می برد و با انجام تمرینات، خود را در شرایط مسابقه نشان داد. مشکل مهرداد کفشگری هم برطرف شده است و به جهت آنکه در بازی با راه آهن محروم است، ترجیح داده شد زمان بیشتری در اختیار وی قرار بگیرد تا اطمینان خاطر بیشتری حاصل شود.

کادر پزشکی پرسپولیس شرایط بازیکنان سرماخورده تیم مانند؛ حمیدرضا علی عسگری و علیرضا حقیقی را هم تحت کنترل و برای بازی با راه آهن آماده اعلام کرد.

بنابر اعلام کادر پزشکی، مهرداد پولادی تنها بازیکن حال حاضر تیم است که در شرایط مسابقه قرار ندارد و او هم باید دوره بدنسازی خود را کامل کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر