jamejamsima
سیما ویژه امروز کد خبر: ۶۰۵۶۲۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۲  |  ۰۰:۳۹
پخش بازی فوتبال کر‌ه‌جنوبی- برزیل از شبکه 3 تلویزیون

تیم ملی فوتبال کر‌ه‌جنوبی در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم ملی فوتبال برزیل خواهد رفت و این دیدار ساعت 22 و 30 دقیقه از شبکه سه تلویزیون پخش خواهد شد.

 تیم ملی فوتبال کره‌جنوبی که پس از ایران به عنوان دومین تیم صعود کننده به جام جهانی در گروه اول آسیا بود، در دیداری تدارکاتی روز 23 اکتبر در ورزشگاه جام جهانی سئول به مصاف برزیل خواهد رفت.

این پنجمین تقابل تیم‌های کره‌جنوبی و تیم برزیل است.

کره‌جنوبی در حالی خود را برای مسابقات جام جهانی 2014 برزیل آماده می‌کند که تیم ملی ایران پس از صعود به جام جهانی هنوز یک دیدار تدارکاتی نداشته است.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر