jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۶۰۵۲۰۳ ۱۷ مهر ۱۳۹۲  |  ۲۱:۵۲

سارق مسلح صبح دیروز در میدان غدیر فسا در استان فارس به دار مجازات آویخته شد.

به گزارش واحد مرکزی خبر، دادستان عمومی و انقلاب فسا گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان فسا مبنی بر سرقت مسلحانه از آرایشگاه‌های زنانه، موضوع در دستور کار دستگاه قضایی قرار گرفت و متهم بیست و یک ساله درکمتر از یک هفته با یک سلاح کمری و نقاب و سیم چین دستگیر شد.روستازاده با اشاره به این که در این پرونده متهم به پنج فقره سرقت مسلحانه و ایجاد رعب و وحشت اعتراف کرد، افزود: حکم اعدام این فرد در دادگاه فسا صادر و پس از تأئید در دیوان عالی کشور صبح دیروز اجرا شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر